Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може би проблем при включване на климатика

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Може би проблем при включване на климатика

    Колеги онзи ден, тъй като беше доста топло реших да пусна климатика. Да но като го пуснах, взе да се усеща някакво стържене от към пистовия ремък доста гадно. Значи климатика си бачка, но това стържене ме притеснява. След известно време като работи позатихва.... При всяко пускане на климатика първо се усеща някакво силно чукане по педала на спирачката за няколко секунди. И да уточня не се чува толкова стърженето, колкото се усеща. Усеща се по педала на спирачката, като е натисната. Самия педал почва да вибрира стържещо. Дано съм го обяснил разбираемо. И да уточня, че скоро са сменяни ролки и ремъци, както ангражен така и пистов. Колата е брава 1,4
    Fiat Brava 1.4 97

    #2
    Това вибриране неможе да се получава от климатика ами проблема е в АБС то от там вибрира педала имам подобен проблем с реното си.
    Обичам си работата.

    Коментар


      #3
      Valentin_V написа:
      Това вибриране неможе да се получава от климатика ами проблема е в АБС то от там вибрира педала имам подобен проблем с реното си.
      Колега аз нямам ABS. И това вибриране се получава точно при включване на климатика. И да уточня.... става въпрос, като колата е на място а не в движение т.е. не се наблюдава ефекта на ABS Просто колата работи на място, натиснал съм спирачката и като включа климатика все едно нещо почва да стържи по педала на спирачката. Като го спра и всичко заспива
      Fiat Brava 1.4 97

      Коментар


        #4
        Малки са ни двигателите и климатика ги товари. Мисля че е нормално. Сигурно се получават някакви вибрации и ти ги усещаш на педала.
        Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

        Коментар

        Working...
        X