Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купих си Браво с миниатюрни забележчици

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купих си Браво с миниатюрни забележчици

    Здравейте! Купих се Браво 1.8. Страхотно е! Има само дребни забележки - няма му фабричния касетофон, а аз не искам да му слагам друг освен фабричният. Ако на вас не ви харесват, моля ви продайте ми единичък :D А другото е че Браво - то е със седалки то Брава и както се сещате, задната седалка е неизползваема. Та ако имате и дясна седалка от Браво или идея откъде да си взева, но не нова ще съм ви благодарна :P
    Bravo 1.8 16V GT

    #2
    Честито, първо и второ - оригиналният касетофон ще намериш лесно - доста хора си ги продават и слагат МП3 плейъри, но защо не прочетеш темата за това как се слага такъв плейър - ако те притеснява външният вид?За седалките можеш да погледнеш по моргите, където може и да има такова Браво - напоследък се писа за едно в морга до околовръстното.
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Zdrasti, i az sym s bravo 1.8 GT. Imam originalniat kasetofon, niakyde iz nas e, az slozhih mp3 player. Taka che ako se interesuvash predlozhi cena i shte se razbereme. Uspeh!Здрасти и аз съм с Браво 1.8 GT. Имам оригиналният касетофон, някъде из нас е, аз сложих мп3 плейър. Така, че ако се интересуваш, предложи цена и ще се разберем. Успех!Колега, във форума се използва само КИРИЛИЦА!Zaphod

      Коментар


        #4
        Здрасти! Ако те устройва цена 40 -50 лева, аз повече не мога да дам.Звънни ми на 0887 622 202.
        Bravo 1.8 16V GT

        Коментар

        Working...
        X