Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ужас Бравата ми трака като дизел,че и по зле

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    рестартанах го около 2 часа беше изключен акумулатора . Междувременно смених и свещите с Берск (чешките). Има промяна не тропа силно само се съвсем леки потропвания на бензин. Ще трябва да я карам на диагностика да видят ЕКУ-то . Маи ми трябва да се регулира работата на двигателя. Ако някои знае добро место на което да ида да пише.
    Fiat Brava 1.6 ELX
    Fiat Tipo 1.6

    Коментар


      #17
      bobsancho написа:
      рестартанах го около 2 часа беше изключен акумулатора . Междувременно смених и свещите с Берск (чешките). Има промяна не тропа силно само се съвсем леки потропвания на бензин. Ще трябва да я карам на диагностика да видят ЕКУ-то . Маи ми трябва да се регулира работата на двигателя. Ако някои знае добро место на което да ида да пише.
      е хубаво ... ами сега?!направил си ДВЕ промени , а не ЕДНА !!!!!сега не е ясно подобрението от какво е!не се сърди ама ако разчиташ тук да ти се помогне би трябвало да се вслушваш в съветите. Все пак идват от собствен опит.Желая ти успех с отстраняване на проблема.На тво е място не бих търсил проблеми в ЕКУ-то - прекалено малко вероятно е да е там проблема.Като си оправиш проблема пиши за резултата.едит:вариатор има смо на някои модели фиат купе. на брава няма вариатор

      Коментар

      Working...
      X