Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еърбег и задна врата на фиат мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Еърбег и задна врата на фиат мареа

    Здравейте на всички значи имам фиат Мареа комби 1.6 16V и имам един проблем. Значи индикатора на таблото ми свети, че ми е отворена задната врата, но всъщност не е. И къде се намира точно този индикатор да го погледна да го оправя че много ме дразни. Също така не ми ми свети и лампата на задната врата (5-та) не е от крушката здрава е. Как точно да ги оправя и двете работи. мерси многоа втория проблем ми е, че ми се спука вътрешния радиатор и го оправих ама от тогава ми свети еърбега и не е спрял досега някой да ми каже какво точно трябва да проверя или при какъв техник да я закарам да я погледне !!!1.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно.Примери за лоши заглавия са:Помогнете ми, Заклещих се, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н. Какво искаш да напишеш с това твое заглавие колега "Проблем 1,2 !!!""Модераторски екип на fiat-bg.org"
    Прикачени файлове
    Mersi mnogoo za otdelenoto vreme

    #2
    Колега за еърбега работата е лоша,Щом е светнал след теча на парното със сигурност ти се е намокрил компютъра за еърбега който е под централната конзола точно под парното, иди на майтор да го оправи или да го изключи че така има опасност да ти се отвори еърбега от само себе си докато караш.За индикатора проберяваш с мултимер дали като затвориш вратата работи бутона, ако е наред тогава по кабелите гледаш да няма прекъснато, за лампата също провери цокъла и мултимер проверяваш къде се губи тока по пътя, може масата да ти се е изгубила
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар

    Working...
    X