Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за топката на скоростите.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за топката на скоростите.

    Въпроса е - как се сваля? При мене самата топка е едно цяло със защитния маншон. Доколкото гледам по снимките май и на другите фиати е така, но маншона ми е накъсан отвсякъде, та ми се иска да си сложа кожен и да си сменя и топката съответно...
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    заменям гумен маншон здрав, за кожанимам топка МОМО и не мога да я сложа, щото кожички не се продават никъдепитал съм и нищо..
    2004 Audi A6 4F
    2002 Lancia Y

    Коментар


      #3
      KPEMATOP написа:
      имам топка МОМО и не мога да я сложа, щото кожички не се продават никъде
      Е, аз смятам да си го ушия сам. По точно жена ми каза: "Не е голяма работа." :DИ все пак никой ли не знае как се сваля тази топка? В края на краищата знам че ако я насиля ще излезе - здрава или на парчета, но ми се ще "по-културно", та да имам път назад ако нещо се обърка.
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар


        #4
        искам оригинална за типо...такива кожички има насякаде по илиенци обикновенни по 3-4лв
        2004 Audi A6 4F
        2002 Lancia Y

        Коментар


          #5
          Кожиката се сваля цялата заедно с топката от долу- нагоре!Основата на маншона е правоъгълник, който е сахванат за дупка със същата форма в централната конзола с пластмасови зъбчета. Повдигай леко с отвертка и ще се освободят!Успех!
          Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

          Коментар


            #6
            Forsaken написа:
            Кожиката се сваля цялата заедно с топката от долу- нагоре!Основата на маншона е правоъгълник, който е сахванат за дупка със същата форма в централната конзола с пластмасови зъбчета. Повдигай леко с отвертка и ще се освободят!Успех!
            А самата топка, как е закрепена за лоста? На резба ли е или само се дърпа нагоре. Или може би първо се върти, а после се дърпа?
            Fiat Ritmo 105TC
            1600cc 105к.с.

            Коментар

            Working...
            X