Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свири ми сервото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свири ми сервото

    Колеги абе като ми загрее двигателя и сервото ми започва да "вие" от какво мойе да е това?Дали ако си сменя хидравличното масло ще спре защото незнам дали е сменяно изобщо или да търся другаде причината?Мерси предварително
    Fiat Punto ELX 1.7TD 1996g.

    #2
    Re: Свири ми сервото

    tosho_mt написа:
    Колеги абе като ми загрее двигателя и сервото ми започва да "вие" от какво мойе да е това?Дали ако си сменя хидравличното масло ще спре защото незнам дали е сменяно изобщо или да търся другаде причината?Мерси предварително
    Само при въртене на волана ли се чува ?

    Коментар


      #3
      При мен сервото свиреше като навиех волана за завой. Като смених хидравличното масло всичко се оправи.
      BRAVA 1,4 12V
      Nissan Navara

      Коментар


        #4
        И при мен е така само като навия воланаКакво масло си сложил за да знам какво да търся
        Fiat Punto ELX 1.7TD 1996g.

        Коментар


          #5
          Когато се навие волана, тогава пада нивото и затова почва да свири. Сменяй хидравлично масло и ще се оправи!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            А от каде се изтача старото и каква е вместимоста на системата на Пунто
            Fiat Punto ELX 1.7TD 1996g.

            Коментар


              #7
              За начина на смяна виж тук: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=15196За марката на маслото, бих ти препоръчал Valvoline ATF Type D! Доволен съм от него и спря да ми свири помпата!За количеството виж в този линк на Lubricant Advisor, избери език, марка и модел на автомобила, както и километрите: http://www.valvolineeurope.com/English. Предполагам, че е по-малко от литър!И накрая като съвет, купи 2 л за да може с 1 литър да промиеш системата!
              Прикачени файлове
              Space Star 1.9 DID

              Коментар


                #8
                Мен пък ми казаха че това свирене (доста гадно) е от някъв ремък, не запомних кой точно и щяло да е така докато този ремък си направи каналите както трябва (беше нов). И наистина се оправи.Не става въпрос за Дукато-то, а за Спринтер, но няма разлика предполагам. Ако скоро си сменял ремъците....
                FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

                Коментар


                  #9
                  Маслото ми го смениха в сервиз и не знам какво са сложили.
                  BRAVA 1,4 12V
                  Nissan Navara

                  Коментар

                  Working...
                  X