Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto гасне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto гасне

    Punto-то пали на студено от раз, но ако не го държа на педал, гасне и след това пали трудно, като поработи 10 мин. и позагрее малко вече няма проблеми, 1.2mi+газ, 95 год Помагайте !!!!

    #2
    от газта е... остави го да поработи и да загрее на бензин и след това прехвърляй на газ...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      може да не е от газта. аз не съм на газ и имам същия проблем. като запаля колата оборотите се вдигат и след това постепенно падат...падат... и колата изгасва, ако не подавам газ със педала. но това само в най-големите студове го прави. аз му свикнах - като запаля и видя, че ще угасне, подавам леко газ за 3-4 секунди и има един момент, в който си махам крака и колата си задържа оборотите. но ми трябваше време, дкогато свикна да го уцелвам този момент.
      Alfa 147 JTD 115 hp
      ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

      Коментар


        #4
        може да не е от газта. аз не съм на газ и имам същия проблем. като запаля колата оборотите се вдигат и след това постепенно падат...падат... и колата изгасва, ако не подавам газ със педала. но това само в най-големите студове го прави. аз му свикнах - като запаля и видя, че ще угасне, подавам леко газ за 3-4 секунди и има един момент, в който си махам крака и колата си задържа оборотите. но ми трябваше време, дкогато свикна да го уцелвам този момент.
        твойто ми намирисва на моторче на празен ход
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          Re: Punto гасне

          stanimirxxx написа:
          Punto-то пали на студено от раз, но ако не го държа на педал, гасне и след това пали трудно, като поработи 10 мин. и позагрее малко вече няма проблеми, 1.2mi+газ, 95 год Помагайте !!!!
          Прави го и на бензин и на газ

          Коментар


            #6
            donnna написа:
            може да не е от газта. аз не съм на газ и имам същия проблем. като запаля колата оборотите се вдигат и след това постепенно падат...падат... и колата изгасва, ако не подавам газ със педала. но това само в най-големите студове го прави. аз му свикнах - като запаля и видя, че ще угасне, подавам леко газ за 3-4 секунди и има един момент, в който си махам крака и колата си задържа оборотите. но ми трябваше време, дкогато свикна да го уцелвам този момент.
            твойто ми намирисва на моторче на празен ход
            Колко горе-долу струва и лесно ли се сменя?
            Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
            MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
            Engine Stamp: 176B9.000
            Version Code: 176BV
            Version: V5 | SPORTING | 03.'98

            Коментар


              #7
              easylife написа:
              donnna написа:
              може да не е от газта. аз не съм на газ и имам същия проблем. като запаля колата оборотите се вдигат и след това постепенно падат...падат... и колата изгасва, ако не подавам газ със педала. но това само в най-големите студове го прави. аз му свикнах - като запаля и видя, че ще угасне, подавам леко газ за 3-4 секунди и има един момент, в който си махам крака и колата си задържа оборотите. но ми трябваше време, дкогато свикна да го уцелвам този момент.
              твойто ми намирисва на моторче на празен ход
              Колко горе-долу струва и лесно ли се сменя?
              На две болчета и една клема

              Коментар


                #8
                Дааа и на мен ми намирисва на моторчето за празен ход. Пробвайте най-напред да гопочистите и ако не се оправи тогава да търсите ново(ако е от него).
                FIAT PUNTO 1.7 TD
                CITROEN XSARA 1.8 16V VTS EXCLUSIVE

                Коментар


                  #9
                  ако пуснете и една снимка къде се намира това моторче, цена няма да имате.
                  Alfa 147 JTD 115 hp
                  ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                  Коментар


                    #10
                    ето
                    Прикачени файлове
                    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                    Втората......пак същата!
                    (_-_)______////_______(_-_)
                    Punto75-Вече на жената!
                    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                    Коментар

                    Working...
                    X