Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Номер на двигател?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Номер на двигател?

    Първо да се похваля че Bravi-te в София са вече с една повече Обаче имам следния въпрос:Къде да видя номера на двигателя защото утре мисля да ходя до митница а там знаете за какво става въпрос?Brava-та е 1.4 ’96г. Ако някой има и снимков материал за мостоположението на номера ще съм много благодарен.Това е от мен за сега.Мерси

    #2
    Честито от мен! Със здраве да си я карашЗа съжаление не мога да помогна, при мен нещата са малко по-различни...
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Zaphod написа:
      Честито от мен! Със здраве да си я карашЗа съжаление не мога да помогна, при мен нещата са малко по-различни...
      Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

      Коментар


        #4
        Добре де, никой ли не знае къде да си види номера на двигателя? Надявах се че ако има място където мога да разбера - това е в този форум

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          Номера на двигателя е изписан на цилиндровия блок и на металната табелка на която е написан и VIN кода.
          това може да ти помогне малко ....
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            <Offtopic>Screenshot-а от коя програма е ?</Offtopic>

            Коментар


              #7
              При мен трябва да се махне въздуховода за филтъра,който е над радиатора за да се види.Точно с-у него е.
              Brava JTD ELX
              105 к.с.99"

              Коментар


                #8
                Travel_Mate написа:
                Screenshot-а от коя програма е ?
                Ако дойдеш на една среща ... може да се уговорим да я имаш ... а и не само нея ... п.с. това е от Workshop а имам и ePER .....
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #9
                  <offtopic>кво да направя че срещите ги правите се в особени времена когато или ме мързи или малко преди това съм се прибрал от работа. Пък може и да размисля и да си надвия мързела, а епера, компакта (ланча),workshop-а, капс и аутодата ги имам ама освен епера и компакта (ланча) другите не ми помагат много.Според тях моята ланча не съществува (Lancia Delta II 1.8 ie 836A5)</offtopic>Ако случайно намина на някоя среща как да ви позная, или да гледам колите отпред и масата с най-много хора ?

                  Коментар


                    #10
                    Travel_Mate написа:
                    Ако случайно намина на някоя среща как да ви позная, или да гледам колите отпред и масата с най-много хора ?
                    Няма начин да не ни познаеш .... - ако си чел темите за срещите - на барчето на бившето кино Здравец се събираме .... а после гледай по масите - и няма начин да не ни видиш !!!!
                    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                    Коментар

                    Working...
                    X