Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нормално ли е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нормално ли е?

    Kолеги карам брава 1.4 зимата разхода ми скочи на 9.5/100 градско нормално ли е?Доста дискутирана тема за разхода колега.Ако бе ползвал търсачката можеше да се убедиш ,че твоя автомобил е доста икономичен на градско.Заглавието е неподходящо и търпи промяна.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: нормално ли е?

    slivnalia написа:
    колеги карам брава 1.4 зимата разхода ми скочи на 9.5/100 градско нормално ли е
    Добре дошъл сред нас колега.Едно ще ти кажа радвай се на този разход ако е такъв постоянно.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Re: нормално ли е?

      slivnalia написа:
      Kолеги карам брава 1.4 зимата разхода ми скочи на 9.5/100 градско нормално ли е
      Перфектен разход П.С. Лелеееее как мечтая за такова нещо...
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #4
        аа

        ИЗВИНЯВАМ СЕ НА МОДЕРАТОРИТЕ Писането с големи букви не е препоръчителноМодераторски екип на fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          КОЛЕГА ,РАЗХОДА ТИ Е ПЕРФЕКТЕН.мОЙТА БРАВА Е 1.4 ЛЯТОТО МИ ДАВА 6.5 РАЗХОД ,С КЛИМАТИКА 7 ,А ПРЕЗ ЗИМАТА 9- 9.5 ТАКА чЕ ВСИчКО Е НАПУЛНО НОРМАЛНО.Писането с големи букви не е препоръчителноМодераторски екип на fiat-bg.org
          Фиат Брава 1.4 12V 1998г

          Коментар


            #6
            bicho1976 написа:
            КОЛЕГА ,РАЗХОДА ТИ Е ПЕРФЕКТЕН.мОЙТА БРАВА Е 1.4 ЛЯТОТО МИ ДАВА 6.5 РАЗХОД ,С КЛИМАТИКА 7 ,А ПРЕЗ ЗИМАТА 9- 9.5 ТАКА чЕ ВСИчКО Е НАПУЛНО НОРМАЛНО.Писането с големи букви не е препоръчителноМодераторски екип на fiat-bg.org
            Ще ти сипя гориво и ако ми направиш 6.5 разход в града при каквито и да е условия ти обещавам, че ще източа и 4те литра антифриз на моята кола и ще ги изпия пред тебе !!! По темата: ако е бензин -близък до нормалното е , моята на газ дава толкова п.с. Милите модератори, толкова работа им създаваме че чак им съчувствам
            Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
            части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
            части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
            тел. 0883437022

            Коментар


              #7
              Каква е тази Брава с такъв нисък разход градско! Да не би да хващаш само зелени вълни по светофарите? А как точно го изчисляваш, че е 9,5?

              Коментар


                #8
                Сливенска
                F31 BMW 320d

                Коментар


                  #9
                  Грешката е моя, че не уточних правилно.6,5 мие разхода извън градско през лятото,а зимата в градски условия е около 9,5.
                  Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                  Коментар


                    #10
                    Да! (Какъвто въпроса - такъв и отговора)
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар

                    Working...
                    X