Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто 1.1, 55, 98 г. - за жена ми?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто 1.1, 55, 98 г. - за жена ми?

    Пунтото става за жената, ама кажете нещо по конкретно. Колата е с централно и ел.стъкла 4 врати за около 2800-2900 лв.Ако някой може да сподели да пише, също може и консумативи ценички, и плюсове и минуси. Колата и трябва да ходи да взима детето от градината и на работа(около 2-3 км.) отиване и връщане. АЗ СЪМ С ИТАЛИЯНКА ИСКАМ И ТЯ ДА Е С ИТАЛЯНЧЕПоместено в неподходящ раздел. Модерирано.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
    Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

    #2
    С две думи за това разстояние голям разход на гориво то кой ли автомобил за 3-4 км..няма да е с разход доста по голям от данните за градско от предписаните.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Пунтото е може би с най- евтината подръжка от италианките, а и части всичко се намира и ново и втора ръка на нормални цени- просто това е един хубав автомобил за градско.
      Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

      Коментар


        #4
        Здрасти. Аз взех за жена ми пунто 1.7 тд преди няколко месеца , много е доволна . Специално бензиновите мотори са с по евтина подръжка от дизела, смяната на ремъци и ролки е някъде към 100-тина лева. Взимаи , няма да съжеляваш . Дали ще е читава или не никои не може да каже , това е 50 към 50 . Така че като ти харесва взимаш. Жена ми вика че по удобна кола от неината нямало.
        Fiat Punto 1.7td ELX Alfa Romeo 33 /1.3 vl
        ( Association of Drivers Against Daytime Running Lights - Bulgaria ) --- http://dadrl.hit.bg/

        Коментар


          #5
          Не се чуди,а купувай-това е колата.Не гледай разхода,щото за това разстояние,каквато и да е няма да гори кой знае колко малко.Важното е,че е удобна за целта.Откъм поддръжката,уверявам те,просто е на далавера-евтинко.Хайде със здраве и скоро да честитим придобивката!
          PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
          Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

          Коментар


            #6
            МНОГО МНОГО БЛАГОДАРНОСТИ.!!!!!
            Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
            Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

            Коментар


              #7
              На жената Пунтака е 1,2 60 коня с хидравлика, триврат.Като изключим забележките по външния вид е голем звер - яко дърпа и много лесно се кара.Жената е доволна и даже като не и давах да го кара в най големите снегове мрънкаше че и липсвал, ама аз бях твърд - няма само да я мисля я.Гори около 8/100 бензин в града - все е студена - палене - 2-3км, гасене, престой цял ден, вземана не дете от градина, прибиране в къщи.Според мен избора е добър, само малко съжалявам че е триврата, ама ти избягваш този недостатък.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                Утре я взимам регистрация и такива работи, очаквайте снимки.
                Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
                Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

                Коментар


                  #9
                  за консумативите - отиваш в Евро 07 - въздушен филтър около 5 лева, маслен 6-7 лв., бензинов - около 20 лв., ролка 8 лв. ангренаж 19-20 лв. малко късно се включвам, вече сигурно си я взел та няма смисъл да ти казвам какво да гледаш.... ако има некъв проблем след това - питай...
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар

                  Working...
                  X