Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си вържа фабричното централно към алармата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да си вържа фабричното централно към алармата?

    Как да си вържа фабричното централно към алармата?на кои жици се подава ток +- за да затвори или да отвори?алармата ми е EAGLEMASTER купена от Илиенци...
    2004 Audi A6 4F
    2002 Lancia Y

    #2
    Re: Как да си вържа фабричното централно към алармата?

    KPEMATOP написа:
    Как да си вържа фабричното централно към алармата?на кои жици се подава ток +- за да затвори или да отвори?алармата ми е EAGLEMASTER купена от Илиенци...
    Сив и Жълт (към машинката)- ако алармата ти обръща + и - за отключване и заклчванеБял и Син (управляващите чрез ключалката)- ако подава (-) при отключване и (-) при заключване

    Коментар


      #3
      Re: Как да си вържа фабричното централно към алармата?

      KPEMATOP написа:
      .....купена от Илиенци...
      оооох баткооооо......
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Re: Как да си вържа фабричното централно към алармата?

        grishav написа:
        KPEMATOP написа:
        .....купена от Илиенци...
        оооох баткооооо......
        навсякъде са еднакви, там поне може да я спазариш на по-дбра цена

        Коментар


          #5
          значи мога да вържа централното, ама като натискаш бутона за затваряне на вратата отвътре никой няма...щото съм изключил буксата със сивата и жълтата жица...и там съм вързал алармата...някой да даде други идеи как да стане?
          2004 Audi A6 4F
          2002 Lancia Y

          Коментар


            #6
            На малкия куплунг на алармата има 6 кабела гледаш от книжката кои са ти нормално отворени -NO тях връзваш на маса(черен кабел на големия куплунг на алармата) тези които са общи-COM отиват към централното на колата по принцип на ТИпо Темпра Пунто са син и бял кабел но на уното не се сещам как са.Ми варжи си ги не е проблем да работи и оригиналното централно.

            Коментар


              #7
              1.възтанови фабричното състояние2.както колегата ти е писал подаваш минусов сигнал на синя за отключване и бял проводник за заключване ако ги имаш на алармата добре но ако е през реле е хубаво да минат през 300ома съпротивления

              Коментар


                #8
                пфу, нещо не мога да разбера както и да е
                2004 Audi A6 4F
                2002 Lancia Y

                Коментар


                  #9
                  ами ако не можеш да се оправиш живея до старото кино Арена мини да я погледна

                  Коментар


                    #10
                    ами няма проблем, но ще е след една седмица...
                    2004 Audi A6 4F
                    2002 Lancia Y

                    Коментар


                      #11
                      имам сканирана схема на аларматаhttp://marian.itp.bg/eaglemaster5100...5100b.jpgnqkoj moje li da kaje kakwo da wyrja s koe
                      2004 Audi A6 4F
                      2002 Lancia Y

                      Коментар


                        #12
                        на първата схема имаш изводите за управление на централно свързваш ги така че да получиш минус за отл и заклучване и си готов

                        Коментар


                          #13
                          белни ги малко тея кабели и ги вържи тези от алармата към тяхдоколкото видях на схемата purple и green ги връзваш към белия и синия кабел на централното ти

                          Коментар


                            #14
                            хич не ми са ми ясни тия нещаможеш ли по цветове да го опишеш?аз си бях вързал в началото ценралното като махнах буксата за управление и аз подавах +- с green и purple))ама така само алармата отключваше/заключваше...
                            2004 Audi A6 4F
                            2002 Lancia Y

                            Коментар


                              #15
                              pugsy вече го е обяснил по горе,ама ако не сигурен какво свързваш по добре я остави така

                              Коментар

                              Working...
                              X