Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издраскани дръжки отвътре на вратите при браво/а

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Издраскани дръжки отвътре на вратите при браво/а

    Колеги само аз ли съм идиот не знам обаче на мойто браво дръжките на вратите от вътрешната страна (дето са бутоните за ел стъклата и палчето за отваряне) са ми адски издраскани от нокти или не знам от какво и направо МНОГО МЕ ДРАЗНЯТ така. Направо откачам. Виждал съм и при други браво/а да са издраскани повече или по-малко. Вас не ви ли дразнят? Какво правите по въпроса??Аз тука не знам коя вечер вече стана ги стържа с един нож докато падне тоя слой, т.е. до пластмаса и после ги пръскам с черен спрей мат. Става хубаво. Мога да кача снимки. Интересува ме кой какво мисли по въпроса.
    FIAT Bravo 1,9 JTD GT

    #2
    Най-интересното е ,че вероятно и тях са ъпдейтвали след дадена година защото на Мареата ми не са мръднали ,а на Бравото са точно както ги описваш.По съм склонен да вярвам ,че са ъпдейтвани както външните които на повечето Браво,Брава и Мареа външния-гаден-гумен слой изгаря от слънцето и джамбазите в повечето случай ги дообелват за да не бият на очи.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      И на мен на пунтото са ми издрани отвътре дръжките сигурно щото жена го е карала
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        Този слой пада със спирт и малко повече търкане. Ако ще стържете го правете с пластмасов уред. Аз навремето ползвах кутийка от касетка. Така не се налага да се пръска с нищо. Накрая се намазва с гъбичка за обувки и след това изтривате мазното и всичко е ОК.
        Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
        2000г.
        Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

        Коментар


          #5
          Аххх и моите са същите ужасно дразнещо е ама се свиква аз дръжките смених ама онази тавичка зад копчетата за джамовете не мога да я намеря, а в Ауто Италиа и казват- 40 лева Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 да ама не

          Коментар


            #6
            Ето резултата
            Прикачени файлове
            FIAT Bravo 1,9 JTD GT

            Коментар


              #7
              И шофьорската
              Прикачени файлове
              FIAT Bravo 1,9 JTD GT

              Коментар


                #8
                Дръжките се продават по около 15лв. парчето. В сайта на Христо съм ги виждал. Другите панели за съжаление не са ми попадали... И при мен са издрани. Преди време остъргах гуменото покритие и пръснах с безцветен лак, но нещо не ме кефи... Ако има начин бих си купил и четирите детайли новички и на адекватна цена.
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар

                Working...
                X