Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за маншон на шарнир Браво.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за маншон на шарнир Браво.

    като сменях маншони на каретата видях следното,маншона на шарнира е скъсан.тъй като шарнира при Браво е част от предния носач се чудя:има ли някакъв начин за смяна САМО на маншона на този шарнир?за момента няма никакви луфтове шарнира, но с този прокъсан маншон няма как да искара дълго P.S.: снимка от колегата HCO Забележка: В червено пише само администраторският състав на форума.Модерирано.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: въпрос за маншон на шарнир Браво

    u_bo написа:
    като сменях маншони на каретата видях следното,маншона на шарнира е скъсан.тъй като шарнира при Браво е част от предния носач се чудя:има ли някакъв начин за смяна САМО на маншона на този шарнир?за момента няма никакви луфтове шарнира но с този прокъсан маншон няма как да искара дълго
    Няма начин!Изчакай го да се разхлопа или по-добре направо сменяй носача!Към 60 лева е
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      има има. друг е въпроса дали си заслужава, защото един път скъсан вече е влязла вода и пясък и там и ще си остане, да дочупи шарнира. просто вендъж скъса ли се и не го смениш моментално си изгубил носача. все пак няма никакъв проблем да се свали, държи се на едни пружинни телчета такива, заместват скоби и се сменя. имам цял каталог с маншони, може да го потърся и да видя къде е тази фирма за маншони ако не намираш никъде.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        pakumba написа:
        има има. друг е въпроса дали си заслужава, защото един път скъсан вече е влязла вода и пясък и там и ще си остане, да дочупи шарнира. просто вендъж скъса ли се и не го смениш моментално си изгубил носача. все пак няма никакъв проблем да се свали, държи се на едни пружинни телчета такива, заместват скоби и се сменя. имам цял каталог с маншони, може да го потърся и да видя къде е тази фирма за маншони ако не намираш никъде.
        Kaжи на човека, че няма начин, да си го смени целия носач, да не се "разчекне" някъде Точно самото скъсване на маншона подсказва, че е време за смяната на шарнира-носача!Знам, че тези пари не са ти излишни, но по-добре си го смени, за да си спокоен и да знаеш, че по колата ти всичко е ОК
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #5
          blagun написа:
          pakumba написа:
          има има. друг е въпроса дали си заслужава, защото един път скъсан вече е влязла вода и пясък и там и ще си остане, да дочупи шарнира. просто вендъж скъса ли се и не го смениш моментално си изгубил носача. все пак няма никакъв проблем да се свали, държи се на едни пружинни телчета такива, заместват скоби и се сменя. имам цял каталог с маншони, може да го потърся и да видя къде е тази фирма за маншони ако не намираш никъде.
          Kaжи на човека, че няма начин, да си го смени целия носач, да не се "разчекне" някъде Точно самото скъсване на маншона подсказва, че е време за смяната на шарнира-носача!Знам, че тези пари не са ти излишни, но по-добре си го смени, за да си спокоен и да знаеш, че по колата ти всичко е ОК
          не мога да лъжа
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            pakumba написа:
            .... имам цял каталог с маншони, може да го потърся и да видя къде е тази фирма за маншони ако не намираш никъде.
            добре ще ми дойде да помогнеш

            Коментар


              #7
              u_bo написа:
              pakumba написа:
              .... имам цял каталог с маншони, може да го потърся и да видя къде е тази фирма за маншони ако не намираш никъде.
              добре ще ми дойде да помогнеш
              дай мейл. довечера ще ти го пратя, както и ще потърся контакти на фирмата. на лични дава само до 400кб, а това е 600
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                u_bo написа:
                pakumba написа:
                .... имам цял каталог с маншони, може да го потърся и да видя къде е тази фирма за маншони ако не намираш никъде.
                добре ще ми дойде да помогнеш
                Ako си се затръшкал да сменяш маншона, отиваш зад автогара родопи дето е старото депо, иначе казано като идваш от бетония мост завиваш на халите на кичука на дясно, след самите хали пак завиваш на дясно след 50 метра ще пресечеш кръстовището дето води към автогарата, караш направо обаче и се оглеждаш от ляво има едни бараки там правят всякви тампони маншони и не знам си ко от гума, ходи там си вземи един за лада примерно и си готов. Ако пък решиш да сменяш носача свирни един ЛС преди да си купил някои Бирт да ти дам цена за Делфи
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар

                Working...
                X