Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде в Бургас има добър газаджия?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде в Бургас има добър газаджия?

    Приятели препоръчайте ми някой качествен човек който се занимава с АГУ че трябва да ходя Лека корекциика в заглавието. Модерирано.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    иди при Техногаз - срещу бензиностанция Опет на ул. Индустриална, след завод Яна Лъскова, имаше 1 бензиностанция май Брент се казваше, след нея - вътре в двора...хубаво е да се обадиш предварително и да се уговорите, за да не се разкарваш само - тел. 056/848686, 0888/515998, 0885/274276
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Там ми одраха кожата!Беше ми спряла газовата,отидох,закачиха я на комп(добре,че имаха кабел,не че разбираха какво правят) и стигнаха до извода,че не достига газ,като се усъмниха във филтъра.Нещо в което и аз се бях усъмнил и го бях чистил преди да отида,но се оказа,че има втори филтър,за който не знаех.Отвориха го за 2 минути,сложиха новото филтърче (струва 3-4лв.) и срещу 30 или 35 лева ми казаха да карам и да си свиркам.Мисля,че се водят представители на Ланди.Има едни ,който монтират основно метан до общижитията на ХТИ.Някъде около представителството на Мазда се падаха.За тях съм чувал,че са добри,но дали е така...
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        последния път като ходих там ми оправиха проблема и то като обясних веднага се насочи момчето къде е проблема - нагорели клеми на релето дето трябва да изключва подаването на бензин към дюзите. заедно с газанализ и настройка ми взе 15 лв. - това преди 2 седмици...
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          Сигурно като са ме видяли с хасковски номер,ГИ и са си казали дай да му резнем зелката
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #6
            НИКЪДЕ НЕ ХОДИ В БУРГАС!!! Всички са големи смотаняци.А точно до Яна Лъскова ми искаха 500 лв за една джаджа,защото била изгоряла и колата придърпваше.Докато се прибера до вкъщи и се оправи.Явно е било от кофти газ.Ама "майсторите го замериха" с техните уредиТова беше преди две години.Още карам с изгорялата част и нямам проблеми.Мога още и за други майстори да пиша ама аиде ....че се ядосвам....
            COUPE 1.8 16V
            Volvo XC90 T6

            Коментар


              #7
              Така наречените майстори в Бургас само ме гледат като изтребители като им обясня за какво става въпрос.Даже една диагностика немогат да направят.Аз лично ходя до Пловдив понеже имам работа от време на време там пък и е по-близо от София
              COUPE 1.8 16V
              Volvo XC90 T6

              Коментар


                #8
                Не знам кога си ходил, но аз от момчета до Яна Лъскова съм доволен. Мисля, че момчето се казваше Митко. Уредбата ми е Ланди-Ренцо и поради некадърното и поставяне точно в Пловдив са обърнали кутията с ламбда-контрола с буксата от горна страна. И покрай силните дъждове преди 1-2 месеца ламбда-контрола се беше напълнил с 3 пръста вода. Отвориха я, вързаха оригиналния тестер на Ланди-Ренцо, видяха че не чете обороти, чистиха струваха... Обадиха се на доставчиците им, чисто нов ламбда-контрол беше 200лв. Но този взеха че го оправиха за 2-3 часа и ми взеха 20лв.
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  А сега де ... Дадоха ми визитка на един който се намира в Победа; една пресечка по надолу от Шела. Панайотов и Йорданов. Да имате впечетления от там?
                  Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                  Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                  Коментар


                    #10
                    Моята е газов инжекцион БРЦ.Шефа е Николай и лично той ми обарна внимание.Може да са придобили някъкви умения и знания през изминалата година-незнам Исках да ми направят профилактика на изпарителя преди един месец и ми пойскаха 130 лв,при полужение че чисто нов в БРЦ-София струва 140 лв.
                    COUPE 1.8 16V
                    Volvo XC90 T6

                    Коментар

                    Working...
                    X