Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Два въпроса километраж и масло !?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Два въпроса километраж и масло !?

    Здравейте единия ми въпрос е мога ли да си смена километражите на Браво-то като тези ?http://forum.fiat-bg.org/images/avat...3fc8fb3e5fa3И 2рия ми въпрос е разбрах че най-доброто масло е Selenia GOLD въпросът е колко парички струва ?Благодаря предварително!

    #2
    Колега, относно първия въпрос - можем само да гадаем за километража предвид размера на снимката...Относно втория - ползвай търсачката.Не мисля, че отварянето на поредната дискусия на тема "масло" ще извади наяве нещо ново.
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Значи извинявам се за снимката става въпрос за километраж от Брава на Браво, като се има на впредвид че мойто Браво няма електронно отчитане на километрите ( дисплей ) . А за маслото колега търсих в търсачката но ненамерих цена !!

      Коментар


        #4
        С оглед на това, че на брава-та след 2000г. слагат същото табло като на браво (с кръглите километражи) и също така това, че всичко друго е еднакво според мен не би трябвало да има проблем да се замени.
        FIAT Brava 1.6 16v '97

        Коментар


          #5
          И аз така мисля колега че неби трябвало да има някакъв проблем но несъм сигурен.Иначе на Брава-та ми по харесват и затова искам да си сложа такива .. А има ли такова табло без електронен километраж , защото мойто бряво няма дисплейче за километрите ! Та въпроса е има ли такива километражи на Брава без дисплей и може ли да се сложи такъв с дисплей и да работи

          Коментар


            #6
            vrexcellent написа:
            Значи извинявам се за снимката става въпрос за километраж от Брава на Браво, като се има на впредвид че мойто Браво няма електронно отчитане на километрите ( дисплей ) . А за маслото колега търсих в търсачката но ненамерих цена !!
            Ето актуални цени от сайта на hit-ko: Selenia GOLD 10w40 - 12.20лв/1л.
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #7
              Брагодаря Много !

              Коментар

              Working...
              X