Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Настоящи колеги, помагайте кое да избера?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Много ясно, че аз бих ти препоръчал JTD И не, не карам Голф, никога няма да карам - това е най-грозният автомобил измислян от германци... дори трабант е по-красив.
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #17
      for every action, there is a reaction
      for every cause, there is an effect
      for every beginning, there is an end
      because once fate is set in motion
      it cannot be stopped... or can it?

      Коментар


        #18
        Ето това съм си харесал...последно спазарихме се за хубава цена и се надявам до края на другата седмица да е мое вие какво ще кажете 98-ма е но дефакто е най-запазеното купе а и моторетка които видях яд ме е само че не го снимах по обстойно гадно само че няма АБС ама...ще го преживея 1,9ТД 105 магаренца
        Прикачени файлове
        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

        Коментар


          #19
          1,9 тд не е ли 100 кончета или само аз така си мисля че 1,9 ЖТД е 105 коня.А и между другото и подписа ти е с голфарски обозначения на мотора.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #20
            dani389 написа:
            1,9 тд не е ли 100 кончета или само аз така си мисля че 1,9 ЖТД е 105 коня.А и между другото и подписа ти е с голфарски обозначения на мотора.
            ам 105 пише вероятно си е 100...а ако искаш ела да надникнеш под капака на типото да видиш дали не е ТДИ... а какво имаш в предвид под голфарски...и на ауди моторите са ТДИ и те ли са голфарски...?! а за бравото ТД-то е 75 магарета...ако не ме лъже паметта
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар


              #21
              Ами нали моторите на Ауди и Фолксваген са едни и същи, как няма да пише на Ауди-то TDI, а дизелите на Фиат не се обозначават като TDI.
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар

              Working...
              X