Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава - проблем в скоростите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава - проблем в скоростите

    Съвсем набързо да изясня ситуацията! Харесах една Брава 1.6 ELX модела, 96 год. на добрата цена от 3200 лв. Обаче има едно проблемче, то затова и цената е такава. Няма втора скорост, т.е. влиза лоста в положението за втора обаче колата не го отразява, все едно е на неутрална позиция, даваш газ и нищо, сякаш не си пуснал съединителя. Ремонтира ли се туй чудо или трябва цялата кутия да се сменя и изобщо има ли някой идея за какво става дума?
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

    #2
    Извинявай колега ,не искам да се заяждам ама 3200лв. за 96г. и то с проблем(може и нещо дребно да е,ама кой да знае) ми се струва много.Моето браво 1.6 SX с климатик произведено 98г.,регистрирано април 99г. го взех за 3700лв.,с всички оригинални документи и сервизна книжка дори (126 000км. и смея да твърдя,че наистина е на толкова).Търси и други оферти.

    Коментар


      #3
      и на мен ми се струват много, но ако ще се занимаваш с кутия смени я с друга
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Тъй, тъй, днес го бъзикнах за 2800, ама не дава Като гледам какви кошници се продават за 3000-3300 лв., май ще търся Брава за 5 хилки...
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
        Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
        Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

        Коментар


          #5
          Ей, да не ходиш по Горубляне.Като почнеш от Обеля- Околовръстното покрай Люлин ,Суходол до Овча Купел 2 ,колите са с 500 - 700лв. по евтини - просто хората сами си ги внасят.

          Коментар


            #6
            На изронена зъбчатка на 2-рата ми прилича!

            Коментар


              #7
              Вчера ходих да гледам едно Пунто в автокъща и само за сверка да ти кажа - Фиат Браво ’98 1.6 16v с климатик, продадено на 2900 лв.Така, че 3200 за БраДва с такъв проблем са много според мен.
              Bravo 1.6 16v

              Коментар

              Working...
              X