Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Пунтиака

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Пунтиака

    Та значи проблема е следния вчера си паля както обикновенно на бенз. изчаквам 2-3-4 мин да подгрее и тръгвам да ама не колата почва да губи обороти забива носа аз натискам газта до дупка никаква реакция натискам и съединител пак нищо точно преди да изгасне някакси вдигна обороти и потеглих на 4 хиляди след 5 мин карам превкл. на газ спирам на един светофар всичко точно светва зелено вкарвам първа гледам тя изгаснала на свободна от самосебе си разсмърдя се на газ цъкам на бензин паля едва едва тя пак същия номер като с потеглянето накрая пак едва вдигна обороти изкарах и душата викам да се пребера поне. Та давайте предложения аз го усещам все едно или гориво не и достига или нещо по генерацията може би катализатора е заминал колата е на 200к за дюзи ми е странно сложих газовото преди 3 хиляди километра не повече. Всяка помощ ще е добре дошла. П.С. Смених преди 2 дена свещи бош никакъв ефект и на бензин под 2хиляди оборота е като задавена.
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    #2
    колега напълно същия проблем! махай бош-а пълни ментаци аз дадох 30лв за 4 бош изкараха месец, сега съм за 20 Шампион оправиха се нещата! имастрашно много ментета бош
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      Дали е от тях колега понеже с старите ми правеше така а бяха ФИАТ на шампион и като ги смених същатата работа не е да кажеш, че преди да ги сменя не беше така.
      Fiat punto 1,1
      Fiat bravo 1,6 16v
      Fiat bravo 2,0 20v
      Honda civic 1,5
      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

      Коментар


        #4
        Това е за сервиз. Може да е ламбда сонда или пък компа за газовата уретба. Не си прави експерименти, щом смърди на газ ства опасно. Може да гръмне.
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          #5
          По принцип става на студена кола даже и като паркирвам на задна ми се е случвало доста пъти затова в последно време форсирам като ненормален и се моля да не изпусна съединителя
          Fiat punto 1,1
          Fiat bravo 1,6 16v
          Fiat bravo 2,0 20v
          Honda civic 1,5
          BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

          Коментар

          Working...
          X