Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пребоядисване - кога и къде ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пребоядисване - кога и къде ?

    Предстои ми да пребоядисам предния капак на колата, тъй като има следи от камъчета или градушка и напукан на няколко места лак. Вече съм готов с парите и ме сърбят ръцете да ги похарча, защото на лъскавата готина мареа адски ме дразни този капак. Доста познати ми казват "изчакай да се стопли, изчакай до април, до май..." , а на мен не ми се чака.Всъщност защо трябва да изчаквам, та тя автомобилната боя съхне за час ? Какво рискувам, ако пребоядисам капака сега ?И още едно въпросче имам - препоръчайте ми добър сервиз в Пазарджик, с добро съотношение качество/цена :D . Засега много добри неща чувам за бояджиите в "Еврокар".
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    нищо не рискуваш, освен това че отново може да вали сняги като наръсят с пясък...
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      по логиката на твоя приятел зимно време не се произвеждат коли :D ако бояджията има къде да изпече боята няма да има никакъв проблем.

      Коментар


        #4
        Ами не знам кога се произвеждат колите, но това е масовото мнение, че неспешните тенекеджийски ремонти се правят в топло време. Та затова питам, нещо по-некачествено ли ще стане пребоядисването или да не се притеснявам ?А за втория въпрос ми е ясно, че едва ли тук ще получа отговор (просто пазарджиклиите във форума не са много), но все пак.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          боята трябва да се изпече, за да стане по-твърда ,иначе наистина трябва да изчакаш по-топло време.

          Коментар


            #6
            отговор

            Имали камера няма проблем.
            ex. punto elx 1.2i
            Lancia Libra 1.6

            Коментар


              #7
              snake , мога да ти предложа майстор в Пазарджик - Ники се казва, работи в гараж на Устрем близо до депото на тролеите и е адски ама адски добър. Утре ако искаш мога да проверя дали работи сега (защото мисля че няма камера) и да ти кажа, а за точното местонахождение - само звънни (можеш тази вечер или утре до 15:00) и ще се уговорим да те чакам някъде и да те заведа (да уточня че бояджията не ми е роднина или приятел, просто съм виждал как работи и резултатите от работата му)Щях да забравя: номера ми е 0885441572
              Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
              части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
              части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
              тел. 0883437022

              Коментар


                #8
                ако решиш мога да ти препоръчам доста свестен майстор в Пловдив.пиши ми на ПМ ако искаш координати(до Метро му е обектчето)

                Коментар


                  #9
                  Колеги Rezko и u_bo, благодаря ви много за предложенията, оценявам жеста ! В момента обаче малко се пообъркаха нещата, тъй като ми се случиха няколко дребни "застрахователни събития". Сега първо ще си платя цялото каско (тъй като го плащам на вноски), след това застрахователят ще ми оправи описаните щети в доверен сервиз и чак след това ще помисля и за предния капак. Нещата май се отлагат за към м. април.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #10
                    Свърших я вече тази работа, мисля, че резултата е повече от добър. Хванах страхотно временце, тия дни в Пазарджик беше около 20 градуса, идеална температура за работа. Скоро ще обновя снимките в "гаража".
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар

                    Working...
                    X