Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво му е на Браво 1.4 12V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво му е на Браво 1.4 12V

    Днес обикалях из прослувутите автокъщи в Кърджали и на една от тях видях Браво. Предстоеше му козметична профилактика след което щяха да го пускат в мобилето. Заговорихме се с продавача и той ме посъветва: Не си взимай 1.4 Браво щото имали някакви зъбци (или нещо такова) което се износвало много бързо. Като неопитен в брашна с колите му казах: ааа така ли, добре няма да взимам. Върнах се на работа и си мисля на всички 1.4 ли има проблем или оня нещо ме върти (продаваше 1.6 БРАВА). Затова ви пиша колеги, разкажете ми лични впечатления от колите си и наистина има ли нещо такова? Благодаря ВиМестя темата в подходящ раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Важно е ти да се кефиш на колата си, а не другите на нея. (Същото като при жената).

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=23174
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Проблема е, че 1.4 мотора има проблем с мазането на разпр. вал (ако не греша) и на 100 000км е задължителна профилактика за да няма по-големи проблеми. Мисля че това е проблема.
      FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

      Коментар


        #4
        Моята Брава е на 174 000 и вала няма забележки. Купих си я от човек в Италия, добре я е поддържал.
        Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
        Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

        Коментар

        Working...
        X