Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цена на компютърна диагностика?(и къде)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цена на компютърна диагностика?(и къде)

    Колеги дайте информация колко струва комп. диагностика и къде? Какво са ви включили в цената, която сте платили! Не е ли редно като отивате на диагностика да не им казвате от какво се оплаквате, а те просто да изкарат лист с грешките от компютъра?

    #2
    Предполагам, че те интересува инфо, преди всичко за София. Все пак в Благоевград, цената за диагностика в сервиз "Фиат" е 25лв, поне така беше декември. Разпечатка обаче не дават.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      По-скоро искам нещо като тема, в която да видим разликите! На 3 места ходих за диагностика и цените бяха 30лв; 35лв и 42лв и това всичките в София, че и в един регион! каква ли е разликата да закачиш един компютър към друг посредством букса и да прочетеш или изпринтиш каквото е показал, че варират чак толкова

      Коментар


        #4
        В Пловдив,в официалния сервиз на Фиат ми взеха 30лв.Точно 5мин беше цялата работа.Имах една грешка-неработещи първа и втора степен на вентилатора.
        Octavia RS
        Evo 10-служебната играчка.

        Коментар


          #5
          диагностика

          Много от работите не може да се хващат само с диагностика . Понякога има механични проблеми. И като се изтрият грешките НЕ значи че колата е оправена може да има подобрения но са временни .
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            на много места правят диагностикано на малко места го правят като хоратавзимат ти парите и това еа колата си остава с проблембих те насочил към Бобоима тема в Сервизи/Магазини
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              преди 2 седмици във Вантотрейд ми взеха 30 лв. и даже ми дадоха и разпечатка!!! ама искай изрично
              FIAT MAREA 1.9 TD100 ELX

              Коментар


                #8
                Тук имам един приятел в Пловдив, който има тестер. Ако се интересувате, предполагам ще го направи за по-малко пари от другите места.

                Коментар


                  #9
                  sev е напълно прав, на много малко места някой си играе да прави както трябва. аман
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    Докато обикалях да търся диагностика и попаднах на едно място, където ми направиха тест с газ анализатор:ето ги и стойностите 0.37%vol CO 9.25%vol CO2 130 ppm HC 7.1%vol O2 LAMBDA 1.465 на празен ход 0.51%vol CO 8.89%vol CO2 159 ppm HC 7.6%vol O2 LAMBDA 1.506 на 2 до 2.5 x1000 rpmВзеха ми 10лв. и казаха, че тези стойности са в нормата! Ако някой знае какви трябва да са да каже!

                    Коментар

                    Working...
                    X