Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с носачите на Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с носачите на Пунто

    Появи се едно чукане отзад на Пунтото, когато отидох на сервиз (оторизирания за Fiat, на бул. Кл. Охридски 65) ми казаха 4е имам разбити втулки на задните носачи, от там ми предложиха да ми сменят направо целите носачи като на носач по 40 лв. за работа и отделно по 185 с ДДС на носач, което ми се видя доста скъпо. От там започнах да търся алтернативни решения, та ми казаха че иам така наречение ремонтен комплект който струва около 40 лв, обаче тук цените за работата се дигнаха и то двойно в сервиза на Fiat ми искат по 60 и няколко лева само за труд и то без ДДС, ходих на друго място там ми искат по 80 лв на страна, а аз гледам норманите цени вървят около 30 лв максимум. Та кажете тази сума нормална ли е и ако не е дайте някой по евтин сервиз.Колега, моля използвай кирилица!Zaphod

    #2
    Колега защо не отидеш и не провериш колко ти струва целият носач в Т и Н кар на оборище и ще те пратият в техният сервиз в който дават гаранция.Ето ти и тел. за връзка с магазина 943 48 74.Успех :D :D :D
    Lancia Delta 2.0 16v

    Коментар


      #3
      каква гаранция ти дават тия в Т и Н?
      2004 Audi A6 4F
      2002 Lancia Y

      Коментар


        #4
        Незнам какво да правя почвам да съжалявам че си купих кола . Карам я при Дунев и да ми я оправят. Какво ще кажете за сервиза на Дунев става ли или НЕ

        Коментар


          #5
          окачването е бесна хамалогия!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          2004 Audi A6 4F
          2002 Lancia Y

          Коментар

          Working...
          X