Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава EL и ELX

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава EL и ELX

    Та въпроса ми е прозаичен. Каква е разликата между модификациите нна Бравите SX - EL -ELX че в вс сайтове кадето съм влизал по темата има само модели SX ELX HGT ? Аз съм с EL и някои от екстрите които се представят за фабрични на SX ELX HGT ги имам а др не ...
    Brava 103HP
    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

    #2
    Брава та ми е ELX и има клима,2бр airbag,ел.шибедах,abs,лампа за отворени врати,за изгорели крушки,ел.стъкла,ел.огледала,лдж,халогени,брони и огледала в цвета на купето.Това е което мога да се сетя.За другите не мога да ти кажа.
    Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

    Коментар


      #3
      според мен колата ти е ELXпочти никъде няма точна информация за оборудването на колитепримерно климатикът за ELX е стандарт, докато за SX е екстра (поне при моделите за Италия)
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        sev написа:
        според мен колата ти е ELXпочти никъде няма точна информация за оборудването на колитепримерно климатикът за ELX е стандарт, докато за SX е екстра (поне при моделите за Италия)
        Моята е ELX и няма климатик,както и втори еърбег.Общо взето зависи кой какво си е поръчал.
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          твоята е от Германия, затова няма климаиначе вторият еърбег си е екстра
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Сори,не бях прочел допълнението.
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              Brevetti написа:
              Брава та ми е ELX и има клима,2бр airbag,ел.шибедах,abs,лампа за отворени врати,за изгорели крушки,ел.стъкла,ел.огледала,лдж,халогени,брони и огледала в цвета на купето.Това е което мога да се сетя.За другите не мога да ти кажа.
              А лампата за изгорели крушки как изглежда? За вратите ясно и на мен свети
              Brava 103HP
              ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

              Коментар


                #8
                Тя е от ляво на тази за отворените врати, но светва само ако имаш изгорял габарит или стоп, за фаровете не важи.Аз също съм с LX 1,6 16V, нямам климатик и халогенни фарове, броните са с цвета на колата,имам ел.люк и шибидах-внесена е от Италия.Общо взето май всяка е различна.....

                Коментар


                  #9
                  ilkoD написа:
                  Тя е от ляво на тази за отворените врати, но светва само ако имаш изгорял габарит или стоп, за фаровете не важи.Аз също съм с LX 1,6 16V, нямам климатик и халогенни фарове, броните са с цвета на колата,имам ел.люк и шибидах-внесена е от Италия.Общо взето май всяка е различна.....
                  колега ел. люк и шибЕдах е едно и също :D
                  Brava 100 16V '99

                  Коментар


                    #10
                    ilkoD написа:
                    Тя е от ляво на тази за отворените врати, но светва само ако имаш изгорял габарит или стоп, за фаровете не важи.Аз също съм с LX 1,6 16V, нямам климатик и халогенни фарове, броните са с цвета на колата,имам ел.люк и шибидах-внесена е от Италия.Общо взето май всяка е различна.....
                    колега ел. люк и шибЕдах е едно и също :D
                    Brava 100 16V '99

                    Коментар


                      #11
                      Не е, люкът се отваря нагоре, а шибЕдаха се прибира под тавана и отваря цялата "дупка"...

                      Коментар

                      Working...
                      X