Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скорости Брава 1,4 12V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скорости Брава 1,4 12V

    Здравейте колеги,Вчера ми гръмнаха скоростите на моя фиат брава 1,4 12V 96 г.Искам да попитам стават ли от браво/а 1,6 двигателАко някои знае къде има скоростна кутия нека пише-ще съм му много благодарен

    #2
    Същия проблем

    Колега наскоро и аз имах същия проблем!http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...highlight=Но за това дали става от 1,6 по-добре не рискувай! най-добре да е от 1,4 и ако вземеш от някъде задължително се уговаряй да я подмениш ако не пасне!

    Коментар


      #3
      няма начин да са същите
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Re: Същия проблем

        ОК Благодарско Видях и ти какво си преживял.Днес проучих цените на 2-ра употреба м/ду 300 и 600 лв.Но не знам дали ще искат да я сменят ако не пасне!!! Навсякъде се ослушват като ги питам.Лошото е че гаранция никъде не дават.

        Коментар


          #5
          Re: Скорости Брава 1,4 12V

          lzisov написа:
          Здравейте колеги,Вчера ми гръмнаха скоростите на моя фиат брава 1,4 12V 96 г.Искам да попитам стават ли от браво/а 1,6 двигателАко някои знае къде има скоростна кутия нека пише-ще съм му много благодарен
          Скор. кутия за 1.4/12 не пасва от нищо друго! Можеш да търсиш само от автомобил на който е монтиран същия мотор!

          Коментар

          Working...
          X