Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

шпер(блокаж) от каде да намеря

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    шпер(блокаж) от каде да намеря

    колеги от каде да си намеря шпер за темпрата важно ми е да и увелича малко проходимостта
    karam fiat 1992 tempra karburator
    0889340995

    #2
    Re: шпер(блокаж) от каде да намеря

    Не се заблуждавай,фиатския шпер е 25% и няма да ти окаже кой знае каква помощ в сняг или на пръст и кал.Ако си с мотор 1.8 или 2.0 л си търсиш кутия от Дедра 2.0 Турбо или от Фиат Купе 2.0 16 Турбо или последия вариянт е Ланча Делта ХФ ХПЕ.На всички тези коли кутиите са едни и същи,но много трудно се намират и са доста скъпи.Ако колата ти е 1.6 забрави,няма шанс,кутията не става за тоя мотор.Моя съвет е не се занимавай с глупости.Ще се вкараш в един мач,дето му е далеко края.Най-добре си намери Темпра 4х4 и и отмъкни окачването щом искаш проходимост.
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #3
      Re: шпер(блокаж) от каде да намеря

      ivanko_rs написа:
      Не се заблуждавай,фиатския шпер е 25% и няма да ти окаже кой знае каква помощ в сняг или на пръст и кал.Ако си с мотор 1.8 или 2.0 л си търсиш кутия от Дедра 2.0 Турбо или от Фиат Купе 2.0 16 Турбо или последия вариянт е Ланча Делта ХФ ХПЕ.На всички тези коли кутиите са едни и същи,но много трудно се намират и са доста скъпи.Ако колата ти е 1.6 забрави,няма шанс,кутията не става за тоя мотор.Моя съвет е не се занимавай с глупости.Ще се вкараш в един мач,дето му е далеко края.Най-добре си намери Темпра 4х4 и и отмъкни окачването щом искаш проходимост.
      И аз съм на това мнение Или го завари твоя... Иванко, да те питам, само турбаланите ли са със шпер Седичито и Купето не са ли?
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #4
        Re: шпер(блокаж) от каде да намеря

        За съжаление само турбаланите Седичито няма със сигурност щото на Ици два пъти му смъквахме кутията.Другото интересно е ,че кутията със шпера е малко по-различна от нормалната и има един цилиндър с дискове който се закрепва към дясната полуоска и тя влиза в него,а освен това включването на предавките е със жила ,а не със щанги което също си е проблем.Бате Еньо продаваше таква кутия преди няколко месеца,ама не знам дали я е продал.
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #5
          здравеите колеги

          благодаря за съветите и аз така реших да не се занимавам, и следващата кола наистина да е 4х4
          karam fiat 1992 tempra karburator
          0889340995

          Коментар

          Working...
          X