Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си направя колата по-ниска

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да си направя колата по-ниска

    Та работата е следната. Искам да си напрая колата да ходи по корем така да се каже . Искам някой да даде съвет как да стане това. Разпитал съм за спортни пружини с амортисиори за уно и ми казаха цена от 170лв за преден бройиката. Чувал съм и за рязане на пружините и ако има някои който е правил такива експерименти да каже от личен опит. Ако ли не ще си я карам както си е а на следващата ще мисля направо за регулируеми.

    [Skype - FIAT_FREAK

    #2
    ?

    то ясно 4е със други пружини ще стават нещата ама то4но за зимата ще си като снегорин :D

    Коментар


      #3
      Аз пък искам да си направя Швейцарката по-висока че доста често ходя за риба :D и карам из черните пътища и незнам как да стане. Каква ти е колата? От моята свалих спортните пружини, ако се интересуваш може да се споразумеем.Чао и умната :D
      149 C2 046

      Коментар


        #4
        Е мойта кола се вижда каква е Фиат Уно. То е ясно че за зимата няма да експериментирам че и без това опирам но сега съм с 13-ки джанти и като сложа 15 ще се вирне много за това искам да я сваля.

        [Skype - FIAT_FREAK

        Коментар


          #5
          Ей на те тая Ланча пружините са рязани с ножовка Съвсем сериозно.Само че зимата като падне снега е най-добре да си сложиш нормални пружини, щото иначе ще се превърнеш в снегорин.БТВ: Ланчата се продава, за справки 088 885 3113 (2000куб. турбо,165 к.с.)

          Коментар


            #6
            Сега остава да разбера дали трябва да сменя амортисьорите като отрежа пружините и колко витки трябва да отрежа за да се получи цялата тази работа

            [Skype - FIAT_FREAK

            Коментар


              #7
              Отрежеш ли пружините ги хвърляш. Така няма да постигнеш нищо. Спортните пружини са с 1-2 врътки по-къси но това не е единствената разлика. По-твърди са геометрията на навиване е резлична, виждал съм даже с сечение наелемента на пружината квадрат. Накои са по-гъсти в двата края, а в средата се "разреждат" и др. Ако отрежеш твоите ще станат още по-меки , ще лягаш по завоите като бобслей, постоянно ще удряш в тампона и понеже вече няма да можеш да го достигнеш ще обираш калниците ( заради по-широките гуми, които искаш да слагаш).
              Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
              Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
              BlueStorm transforms . . .
              . . . !!!

              Коментар


                #8
                Наистина е по добре да потърсиш оригинални спортни пружини не посягай към ножовките,и нали знаеш-ВСЯКО ПОДОБРЕНИЕ ВОДИ ДО НЕОТСТРАНИМИ ДЕФЕКТИ Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 УСПЕХ
                FIAT Coupe

                Коментар


                  #9
                  Благодаря за съветите то се е видяло че няма да се режи а спортни пружини ще сложа на някоя кола дето има потенциял за вървене. Няма да се кара в завоите скоро време поне докато не си купя нещо което да има хал за вървене

                  [Skype - FIAT_FREAK

                  Коментар

                  Working...
                  X