Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat croma 87-ма година

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat croma 87-ма година

    Днес се занимавах със смяната на броня на един приятел с Fiat Croma 87-ма година. Сложихме втора ръка и самата броня е пластмасова. Та понеже малко е избеляла, тук там ожулена, а и на предишната кола нещо са я пребоядисвали и на места не е била облепена добре и има пръски. И въпросът ми сега е следния с каква боя да я боядисаме, за да я освежим малко Там където е нажулена да я минаваме ли с едра шкурка Другия ми въпрос е как да сменим осветлението на таблото с друг цвят Разглобихме таблото крушките са PH 12/1.2 това пишеше на тях. Кажете от къде да вземем крушки от този тип да кажем сини и да ги сменим или изобщо магазин, от който да има дори и нормални Днес ходихме до няколко и нямаше. Давайте идеи.10х

    #2
    Най-добре за бронята да купиш боя за пластмаса продава се като разфасовка спрей в големите магазини за материали като Бриколаж или Практикер а сигурно и на други места.

    Коментар


      #3
      Боядисай си я с каквото искаш въпроса е само да изкуриш хубаво бронята за да не се налюпи после. Там където има дръскотини с по едра шкурка може да се прикитне и да се удари шприц кит. Мойте съм си ги праил аз и няма проблеми. Е само като я удариш вече няма как и се драска

      [Skype - FIAT_FREAK

      Коментар


        #4
        А нещо за таблото да кажете?

        Коментар

        Working...
        X