Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за добавка Феном за почистване на дюзите !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за добавка Феном за почистване на дюзите !!!

    Здравейтесложих си добавка феном изсипах я цялата и напълних резервоара до гореизхарчих почти цялото гориво в смисал до като ми светна лампатаи от тогата доливам по 20-30 лв гориво и не сам изхарчвал горивото до като ми изгасне колатаи ме притеснява следнотона самата добавка пише да изхарча горивото до крайможе ли да се случи нещо като не сам изхарчил горивото до крайимам чувството че колата пуши повече от както съм слагал тази добавкакажете своите мнение моля ви че се притеснявам да не направя някоя глупост на колата ми благоадаря предварително!
    Fiat Marea Weekend ELX 1.6 16v - 98г.

    #2
    Re: Въпрос за добавка Феном за почистване на дюзите !!!

    faflio написа:
    на самата добавка пише да изхарча горивото до край
    Ичакай го до край и ще спре да пуши :D
    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

    Коментар


      #3
      не би трябвало да пуши от добавката провери дали не ти гори масло и не чакай да свършва горивото защото може да изгори бензиновата помпа
      bravа jtd 105

      Коментар


        #4
        аз 2 пъти вече слагам добавка, друга марка ама няма значение. аз сложих шишенце за 50 литра на 10-15 и имаше чуден ефект
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          на мен пак ми казаха че принципно няма проблем да не доизразодя цялото горивозащото то добавката се разрежда със следващото гориво което доливам и се губи ефектът и !!вие както ще споделите моля?
          Fiat Marea Weekend ELX 1.6 16v - 98г.

          Коментар

          Working...
          X