Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отстъпка с 5 стотинки за гориво тази седмица!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отстъпка с 5 стотинки за гориво тази седмица!

    На вниманието на модератори: Нарочно пускам темата в този раздел, защото е най-четен, за да могат максимален брой колеги да се въползват ако пожелаят. Ако местите темата, съжалявам че ви създавам работа!От днес 28.01 до петък 01.02, включително, по случай 5 години бензиностанции еко, всеки литър бензин или дизелово гориво, е с 5 стотинки по-евтин. Отстъпката НЕ важи за пропан-бутан. Не е кой знае какво, но ако пълните резервоара, ето ви повод. Днес заредих 14.92 литра за 29.99 на цена 2.01 лв за литър дизелово гориво, а довечера или утре ще напълня, а в петък - пак. Доволен съм от горивото което сипвам на еко-то на шипченски, дизеловите могат да заредят там, ако желаят. Нямам нищо общо с бензиностанциите и не правя реклама!!!

    #2
    Благодаря за инфото, колега. Винаги зареждам в Еко и аз съм доволна. Но не знаех за тая прИмоция....Въпреки че по мой прости сметки за 40 литра гориво се спестяват 2 лв. Ееех, поне 20 да бяха....

    Коментар


      #3
      Ето един източник, потвърждаващ това: http://www.econ.bg/news/article134775.html
      Space Star 1.9 DID

      Коментар


        #4
        ...с отсъпка или не, винаги си зареждам там. Супер доволен съм бил и с Дачиите, Авео-то, сега Линеа-та.......съвсем сериозно, аз също нямам нищо общо с компанията / за съжаление....хахахаха /

        Коментар


          #5
          пу даеа... нашто Еко ми е на 20 километра....
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            donnna написа:
            пу даеа... нашто Еко ми е на 20 километра....
            Бегай ... 2 лева са си това

            Коментар


              #7
              Бегай ... 2 лева са си това
              от сабале съм се замислил дали имам нЕква работа към Еко-то та да ударя с 1 куршум 2 заека
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #8
                и на шеловете има нек’ва прИмоция (отново) - 8 смарт точки срещу 10 стотинки отстъпка за всякакво гориво. не е много, но ако зареждаш често и въртиш много км. се събират за бири и картофки
                "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                Коментар


                  #9
                  Synthy написа:
                  и на шеловете има нек’ва прИмоция (отново) - 8 смарт точки срещу 10 стотинки отстъпка за всякакво гориво. не е много, но ако зареждаш често и въртиш много км. се събират за бири и картофки
                  А знаеш ли как на Шел се сбират цели 8 смарт точки??? Щото за моя резервоар ще ми трябват 400 точки, а това са 400лв похарчени преди това в Шел. Не, благодаря - това е най-скапаната верига бензиностанции с най-кръщаваното гориво и най-некачественото такова. Отказах се от тях през далечната 2001 година.
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #10
                    Аз от време на време си сипвам от Еко, но рядко.Ако нямам по път ОМВ (Алпин/Премиум дизел) зареждам от Еко.Така, че ако нафта от Еко е 2.01 лв., то Алпин дизел е 2,20 лв., 40 л х 0.20лв.= 8 лв.Ще се замисля по въпроса! :D

                    Коментар


                      #11
                      Както казах - не е никак много - и аз преди всеки път ползвах картата на лукойл за отстъпка, но в крайна сметка - 2 лева и 50 стотинки (зареждам винаги по около 50 литра) къде не съм ги дал. Но 2 по 2..... Просто който има път , нека го има предвид, а и аз споменах точно една конкретна бензиностанция и конкретно гориво от което съм доволен. Всеки вече да прецени за себе си от кое еко е доволен и така... м/у др. ето как го забелязах - слизам и пича на бензиностанцията (действително тийнейджър, но пичага) вече беше проявил завидни умения по четене на латински букви - беше прочел DIESEL и ме пита "Дизелче?" аз му викам "Да, направи я като за 30 лева да стане" и както винаги поглеждам кой маркуч точно е хванал, щото 50 литра 92 няма да са добре за колата.... И гледам отдолу пише 2.01, а пък си спомням че уж от нова година горивото е по-скъпо доста, и даже на омв го бях гледал по 2.17. И веднага пак гледам маркуча, да не е хванал тоя на 95. И го питам "Абе тва ли му е цената !?!?" а той вика - "да, 2 лева и една стотинка, само за тая седмица" и после вътре видях и рекламната листовка... та така... а не напълних резервоара, но пичагата ми беше лъснал всички стъкла, натискаше се и гумите да ми провери , аз му казах "стига бате, едва ли заплатата ти е чак толкова голяма че да се къртиш от работа" , а той каза "е, да , ама аз съм длъжен да предложа!" аз пък му викам мерси, и стъклата е достатъчно, айде със здраве...Интересна история нали?

                      Коментар


                        #12
                        ogi28b написа:
                        ....... аз му казах "стига бате, едва ли заплатата ти е чак толкова голяма че да се къртиш от работа" , а той каза "е, да , ама аз съм длъжен да предложа!" аз пък му викам мерси, и стъклата е достатъчно, айде със здраве...Интересна история нали?
                        Аз винаги зареждам на Еко, че имам карта от SDI за 2ст./л отстъпка за всички горива... и естествено до сега винаги съм бил доволен от газта/бензина им.... та като сипя промерно газчица за 20лв - идва към 40ст отстъпката... и ако пича ми замие стъклата му ги давам (40-те стотинки ), пък ако го мързи - е, едно кафе аванта за мен си...
                        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                        --- в сърцето завинаги... ---
                        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                        Коментар


                          #13
                          Аз си имам карта за отстъпка за еко, постоянни 2 ст. - Ако почна много да зареждам мога да си взема и за 5ст. ... с нея зареждам пунтото и по някой път тойотата... но не вярвам да ми дадат карта за 5ст. при около 150-200 лв бензин на месец...edit: Току-що се сетих, че снощи сложих 20лв бензин - отстъпката ми си беше 2 стотинки, не 5 ...

                          Коментар

                          Working...
                          X