Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто 75 гори масло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    petio4528 написа:
    Автор Съобщение ancho Пуснато на: Сря Яну 30, 2008 10:41 pm Заглавие: Re: отговор -------------------------------------------------------------------------------- petio4528 написа:Значи маслото е 15/40.Колата не пуши,ноаспуха е черен.Като дам повече газ,излиза нещо по скоро като мазна вода.Наи вероятно е конденз с малко масло.Картера,по скоро е усукан от удара,от колкото да е спукан,Няма цепка,само олива.Но видях,че и от гарнитурата на клапаните,тече на две места.Едното място е от маркуча които влиза в въздушния филтър.В понеделник съм в сервиза,после ще пиша какво е станало.Гарнитурата на капака е на два месеца и текна.Наистина ли нвма гарнитура на картера? Обогатяваш природата сериозно какво значи това
    Значи, че ти гори масло. Може да се окажат и маслообирачите на клапаните виновни за маслото. Като се износят и започва да гори масло като ламя. Преполагам, че си на газ щом излиза вода от ауспуха
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #17
      отговор

      Не нямам газ.но се замислям!
      ex. punto elx 1.2i
      Lancia Libra 1.6

      Коментар


        #18
        Re: отговор

        petio4528 написа:
        Не нямам газ.но се замислям!
        За газова уретба или зашо излиза вода от ауспуха ?
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          #19
          отговор

          За газова.А теча е от влагата сигурно.
          ex. punto elx 1.2i
          Lancia Libra 1.6

          Коментар


            #20
            За газова уретба немога да ти дам съвет. Взех си дизел, защото все си мисля че газовата уретба ти спества само на газстанциятя. Проблемите допълват до цената на бензина и си мисля, че ако си купя кола която да карам на газ, ще е само ако излиза от завода с газова уретба
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар

            Working...
            X