Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем ли е това

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем ли е това

    значи имам мареа 1.8 HLX когато пръскам вода на стъклото винаги излиза и от там кадето да мие фаровете а излиза много вода от там и свършва бързо течноста.Може ли само на стъклото и отделно само на фаровете?благодаря

    #2
    Аз пък много искам система за измиване на фаровете, ама нямам. Каква ирония.Май няма начин да ти работят отделно, но можеш да откачиш буксата на помпата за фаровете за да не свършва толкоз бързо течността.
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      пръскалки

      ясно,нека някой които има тази система да каже дали може отделно да се пускат

      Коментар


        #4
        Re: пръскалки

        devils_2006 написа:
        ясно,нека някой които има тази система да каже дали може отделно да се пускат
        Аз нямам , но и не може
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #5
          Когато не си запалил фаровете, пръска само на стъклото.Друг вариант няма.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            Значи като искаш да си пръснеш само стъклото гасиш фаровете за малко и после пак ги включваш :D
            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

            Коментар


              #7
              потвърждавам и аз - ако не светят фаровете , не трябва да пръска по тях.

              Коментар


                #8
                Това май дава началната точка на ръчното изработване на система за разделно измиване на стъклото и фаровете. Просто измиването на фаровете трябва да бъде преправено вместо от ключа на фаровете да се контролира от друг, допълнително поставен ключ.
                Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                Коментар


                  #9
                  благодаря ви

                  благодаря ви

                  Коментар

                  Working...
                  X