Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте, интересувам се от Fiat Punto...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здравейте, интересувам се от Fiat Punto...

    Здравейте, Регистрирах се тук, защото възнамерявам да стана един от притежателите на Fiat.Спрял съм се на Fiat Punto, моделите до 1999г, предполагам скоро ще притежавам такова.Моля, кажете ми плюсове и минуси на автомобила? Питам вас, защото сте запознати с марката. Интересува ме скъпа ли е поддръжката, колата здрава ли е, най-често срещани дефекти ако има такива...Благодаря предварително

    #2
    Най-красивото Пунто е модела с 3 врати от 1999 до 2003-та година. Помисли по въпроса!

    Коментар


      #3
      абе са човека се е спрял на моделите на пунто едно... а третото пунто е най-яко... така че то ако е до замисъл...а са по въпроса- то има бая теми в които се говори за пунто... ама.. аз карам такова 97 година с 5 врати.. сравнително малко проблеми, евтина поддръжка.. икономичен разход, но моето е 1.1. Имах пробелми малко със загруването и сменят радиатор, което обаче доколкото знам е и чест проблем за пунто.. все протичат.. има някои рутинни работи дето се правят при покупка, но нищо не е кой знае колко солено.. колата добре вози, пъргавичка и е много удобна за центъра
      Punto 1.1

      Коментар


        #4
        Много благодаря на Stilo и teti за отговорите!Имам още един въпрос.. има ли значение с колко врати да бъде? 5 или 3? Или значението е както ми харесва на мен?

        Коментар


          #5
          Ами както на теб ти харесва и дали ще ти отговаря на изискванията,мен лично с 3-и врати по ми харесват,имат по спортно излъчване.
          FIAT Coupe

          Коментар


            #6
            Специално за пунтото с три врати му отива повече, има по спортно излъчване (ако си падаш по такова).
            BRAVA 1,4 12V
            Nissan Navara

            Коментар


              #7
              А пък и на Пунтото с 3 врати самата врата е с около педя по широка и е много удобна за качване/слизане :D ....за пътниците на предните седалки!
              SKODA 105L '78
              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
              FIAT 126p '89
              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
              GRANDE PUNTO 1.2 '06

              Коментар


                #8
                Re: Здравейте, интересувам се от Fiat Punto...

                Seamus написа:
                Здравейте, Регистрирах се тук, защото възнамерявам да стана един от притежателите на Fiat.Спрял съм се на Fiat Punto, моделите до 1999г, предполагам скоро ще притежавам такова.Моля, кажете ми плюсове и минуси на автомобила? Питам вас, защото сте запознати с марката. Интересува ме скъпа ли е поддръжката, колата здрава ли е, най-често срещани дефекти ако има такива...Благодаря предварително
                На какъв мотор си се спрял? ТУК можеш да прочетеш инфо за пунтото, както и да разгледаш техническите характеристики за различните мотори

                Коментар


                  #9
                  О, да четох и тук. Още повече се навих за Пунто. Избирах между Пунто и Браво. Иначе и аз предпочитам автомобила да бъде с три врати, но има някакъв вариант да ми докарат читаво с пет..

                  Коментар


                    #10
                    Ако пък е и дизел ще още по добре.Бензиновите горят градско много кой каквото ще да ти казва.Особенно зимата и ако нямаш гараж 10 литра са ти в кърпа вързани.А дизела си гори много по малко.
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      #11
                      Seamus написа:
                      О, да четох и тук. Още повече се навих за Пунто. Избирах между Пунто и Браво. Иначе и аз предпочитам автомобила да бъде с три врати, но има някакъв вариант да ми докарат читаво с пет..
                      Ако нямаш семейство варианта с три врати е добър, но ако ако сте повече от двама, тогава по-добре е с пет врати, казвам го от опит! Иначе се получава - слез, че да вляза или стани, че да изляза
                      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                      Коментар

                      Working...
                      X