Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алармата се включва сама

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Алармата се включва сама

    Поредния проблем с бравото.Излизам от колата натискам копчето - с него едновременно се заключва и се пуска алармата, тръгвам да се прибирам и алармата почва да пищи и след 10-20 секунди спира.Моля ви дайте предположения какво става че се побърквам така тъкмо се обръщам и почва да пищи.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    Колега потърси с търсачката и в двата форума.Някъде бях срещал че на колега му правело така ако някой от шалтрите на алармата по вратите не е добре.Доколкото аз разбрах.И на мен ми се е случвало два пути но аз си мислех че нещо не съм направил аз. Успех.
    Fiat Marea 1.8/16v '96 HLX
    Български газов инжекцион - Бардолини

    Коментар


      #3
      Възможна причина за това е и окисляване на клемите на акумулатора и оттам лош контакт.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Имах подобен проблем, а с него и това, че алармата се включваше по време на движение и ми блокираше двигателя. Водих я няколко пъти на майстор, изсипах към 30-40 лв. и накрая последния ми смени батерийката (за 2 лева) и оттогава проблемите ги няма. Моята батерия беше на 3 месеца (Дурасел), но май е била кофти. Не казвам, че може да е от това и при теб, ама не пречи да пробваш след проверка и на останалите неща, дето ги пишат колегите.Успех!
        Не остана време за подпис ...

        Коментар

        Working...
        X