Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно [url]www.pc-link.biz[/url]

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно [url]www.pc-link.biz[/url]

    Колеги който сте поръчвали. Дайте информация. Поръчах ги на 11.01.2008 вече станаха 10 работни дни ксеноните ги няма. В акаунта няма никаква информация относно изпращането. Писах им вече 3-ти меил никакъв отговор от тяхна страна.Парите са преведени. Колегата който ги поръча ходи до банката и ми показа разпечатка на превода.Кажете някой ако е имал проблеми как е кореспондирал с тях ?
    FIAT BRAVA 1.2 16V 1999г. HSX

    #2
    Нема се плашиш колега :DИ моите още не са дошли минаха 10дни мисля.Най-много да пинеме по една студена вода :D
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    Коментар


      #3
      А поне някакъв тракинг код в акаунта имашли?
      FIAT BRAVA 1.2 16V 1999г. HSX

      Коментар


        #4
        xarixito написа:
        А поне някакъв тракинг код в акаунта имашли?
        колегата "sev" ми го поръча....така че го питаи него :DАз съм само страничен наблюдател и краен клиент евентуално.Ше доидат рано или късно :D
        Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
        IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
        1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
        2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

        Коментар


          #5
          Няма да се шашкаш. Аз съм поръчвал на 11-ти Декември 2006 неща от китай дето са ми пътували до 10-ти Февруари 2007 по корабите - когато се отвори курс от едното пристанище до другото - така докато си ги проследявах. (ако минат 60 дена вече може да се окаже, че ги е прибрал нашенец митничар, ама до тогова няма да се притесняваш)
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #6
            споко Насе твоите идватако не дойдат днес, се надявам най-късно в сряда да са уното...а за колегатащом в аккаунта не пише нищо има някакъв проблемаз съм поръчвал досега около 10 комплектаведнага след каго се поръчат в аккаунта излиза инфоима няколко съобщения - Processing, Pending ,OK to Ship, Delivered...по принцип на мейли отговарят бавно - 1-2-3 денасигурен ли чи гледаш където трябва в аккаунта?след като е платено от PayPal не са пратили мейл?
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              И аз поръчах един комплект на колега от форума. Понеже се оказа че в моя paypalакаунт има друго инфо за шипинг адреса от това което посочихме в сайта фирмата ми прати писмо за да пита на кой адрес да праща. Днес пък получих потвърждение че е разбрал адреса и ще ги изпрати ASAP. Явно има живот в тази фирма Адресът от който ми идваха писмата е order@pc-link.biz - не съм гледал дали този е посочен на сайта.

              Коментар


                #8
                Благодаря за отговорите. Най накрая доиде отговор от тях имали проблем със саита и незнаели какво точно е поръчано. Дано и да ги доставят.
                FIAT BRAVA 1.2 16V 1999г. HSX

                Коментар


                  #9
                  Ще използвам на колегата темата да попитам и аз нещо. Реших и аз да си поръчам ксенон от въпросния сай, но нямах регистрация в paypal. И днеска реших да се регистрирам. Имам карта виза електрон. Попълних данните, изтеглиха ми 1.50$ от сметката, сега доколкото разбрах трябва някакъв четери цифрен код да чакам. Ама къде да го търся не разбрах. Също така не мога да дам много точен адрес - това проблем ли е? Пратките до пощата ли пристигат или на посочения адрес? И ако е до пощата, как става вземането само по име ли? А ако поръчам повече от един кит - примерно 3-4 някакви мита плащат ли се?Ще бъда благодарен ако някой ме светне по тези въпроси, понеже до сега не съм поръчвал нищо онлайн и съм малко като индианец :D

                  Коментар


                    #10
                    Прочети тази тема - тя ще ти отговори на въпросите. Обаче ЦЯЛАТА, не през редовете.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=21510
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар

                    Working...
                    X