Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава ремък + ролки - 142 лева във Вантотрейд?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    а ако объркат нещо с валовете?

    а ако объркат нещо с валовете? ... в смисъл ако нямат този инструмент тези при които отида какво ще стане? и как мога да разбера дали е объркано?
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #17
      на един приятел при неправилно зацепен ремък му прегря колата, добре че се отърва само със смяна на термостата, така че отваряй си очите!
      Bravo 1,6 16V

      Коментар


        #18
        а как да разбера?

        а как да разбера дали е сложено като хората?
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #19
          убедихте ме...

          убедихте ме... ще ида във Ванто Трейд... аз там съм ходил и преди но по други въпроси...(административни) ... просто колата много добре си върви и съм много доволен и не искам да ми я прецака някой и само да ми вземе парите...но все пак ако може че не разбрах във Ванто Трейд работата колко пари е (горе-долу)?btw разбрах че мойта Брава 1.4 има само една ролка за сменяне...
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #20
            значи този инструмент е няква скоба, която държи валовете да не шават. За 1 час ще си сглобиш такава с телоподаващото...инструмента само фиксира!!!той е най-обикновен държачслагане на ремък може да се прави и не по белези !!! като свалиш свеща на първия цилиндър и капака на клапаните...някои дизелови коли по-стари дори нямат белези !!!
            2004 Audi A6 4F
            2002 Lancia Y

            Коментар


              #21
              Re: убедихте ме...

              Mazgarev написа:
              убедихте ме... ще ида във Ванто Трейд... аз там съм ходил и преди но по други въпроси...(административни) ... просто колата много добре си върви и съм много доволен и не искам да ми я прецака някой и само да ми вземе парите...но все пак ако може че не разбрах във Ванто Трейд работата колко пари е (горе-долу)?btw разбрах че мойта Брава 1.4 има само една ролка за сменяне...
              Преди 2 дни им звънях.За Брава 1.6 16V искат 124 лева за труд.Hit-Ko ми каза, че и в Алаксандър Ауто ще се справят.Там била най-евтина смяната на ремък, от сервизите които разполагат с "инструмента".А това за свещите и капака на клапаните май е така.Защото като бях питал един познат, който работи в сервиз ми беше споменал нещо такова, но аз не обърнах внимание.
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар

              Working...
              X