Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава ремък + ролки - 142 лева във Вантотрейд?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава ремък + ролки - 142 лева във Вантотрейд?

    дано да си читави частитецените в другите магазини са +- 10 левас изключение на АутоИталия, където са 260 :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    За Брава 1,6 16V Ремъкът е Gates. Едната ролка е оригинална, другата не знам каква е. Този ремък читав ли е? Може ли изобщо да зе разчита на Вантотрейд
    GATES е номер 1 в производството и технологията на ремьците!Цените са приемливи и смятам, че Вантотрейд имат солиден опит и може да се разчита !

    Коментар


      #3
      аз няма да го сменям при тяхсамо ще купя частите
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Все пак, помисли си добре къде ще го сменяш, да не попаднеш на някой гаражен "специалист".
        Bravo 1,6 16V

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            а вариант ли е...

            понеже Александър Ауто ми е на 2 крачки (бул. Васил Левски)... там не е ли хубаво да си сменя ремъка? Ванто Трейд по-добри ли са?понеже аз ходих в Ауто Италия и за малко да припадна от цифрата... освен това искаха да оставя колата за един ден и на другия да я взема... казах си че там каквото и да стане няма да ида... В Александър Ауто казаха в сервиза че за 2 часа ще го сменят и ще струва 45 лв.и сега... този Gates читав ли е ремък, или ако търся ФИАТ-ски ще е по-хубаво?аз имам FIAT Brava 1.4 12V SX CLIMA ... за този двигател не е ли необходима само една ролката? и трябва ли да сменям горивен филтър?
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              за Brava TD100

              Само да споделя... Сменях ангренажният и нормалния ремък всеки от, които върви с по две ролки. Една скъпа ролка на ангренажният ремък струваше към 200лв?!?? Но все пак на Вантотрейд имам доверие. Към 450лв. излезнаха частите и за работа взеха 90лв. За 5-6 часа свършиха работата и в общи линии съм доволен. Не исках гаражен майстор да върши тази работа, риска не е малък, нито цената на частите! И, ако има значение... колата е с климатроник
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                ами незнам има ли значение...

                ами незнам има ли значение... а го пиша щото от де да ги знам тия двигатели, тия климатици какви са... може и там да има някакво значение... щом в талона на колата пише КЛИМА значи явно има някакво значение... незнам де... но аз все пак питам за 1.4 бензин колко са тия ролки, че да си правя сметката, защото и в Ауто Италия казаха "ролката" и в Александър Ауто казаха "ролката"... и незнам какво да си мисля...
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  mariobg написа:
                  sev написа:
                  аз няма да го сменям при тяхсамо ще купя частите
                  Колега ще направиш най-голямата си грешка. Кажи ми какъв е смисълът??? По-добре ако искаш си купи частите от другаде, но задължително го смени при тях!!! Явно е че не си разбрал още, но смяната става със специален инструмет, който фиксира валовете, които колкото и странно да ти се струва са без белези!!! Не си играй с тези работи, порови се във форума да видиш колко много е изписано по въпроса!Лично бих те посъветвал, да отидеш за смяна там и частите също, сигурно ще имаш някаква отстъпка... а за качеството аз лично не знам по-добър сервиз.
                  рових севсеки има различно мнениено 90 лева ми се струват достасеги им звъннахискат 124 лева за труд - не правят отстъпка
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      той не беше ли в Ямбол?
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Виж сега Mazgarev по принцип когато колата е с два вала има и две ролки. Едната е само лагерна, а другата е оптяжна. Незнам 1.4 12v дали е двувалка ако е значи две ролки. Доколкото до ремъка няма нищо общо с климатика. За климатика или климатроника ремъка е отделен.

                        Коментар


                          #13
                          човека си е в Ямбола някой знае ли дали Т&Н кар имат сервиз и имат инструмента?защото там частите май са същитеили поне кой в София сменя с този инструмент?
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            Наистина както казва Марио има специален инструмент за валовете и не е шега работата,вече такъв инструмент има и във D&N на Подуене така че там със сигурност ще излезе по евтина смяната от Ванто Трейд.Успех
                            FIAT Coupe

                            Коментар


                              #15
                              D_boy написа:
                              Наистина както казва Марио има специален инструмент за валовете и не е шега работата,вече такъв инструмент има и във D&N на Подуене така че там със сигурност ще излезе по евтина смяната от Ванто Трейд.Успех
                              За D&N добра дума немога да кажа.

                              Коментар

                              Working...
                              X