Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде могат да ми закърпят багажника?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде могат да ми закърпят багажника?

    Уффф миналия четвъртък си взех темпрата и днес я подпрях на задна и ми се счупи багажника до задния ляв стоп Парченцето е около 2 на 3 смКакто знаете той е пластмасов - някаква идея къде могат да го китосат или там квото се прави.Темпрата е 1.6 S.W.Аз съм в София.Светли
    TEMPRA 1.6 i.e. Liberty (159AJ)

    #2
    честно казано моя ми изглежда метален
    tempra 2.0i.e.

    Коментар


      #3
      Re: Къде могат да ми закърпят багажника?

      swetly написа:
      ..... Както знаете той е пластмасов ...
      Колежке .... а има ли начин да направиш снимка на поражението ... много ми е любопитно кое е пластмаса при теб ....При мен е само часта на която стои закрепен задния номер .... но тя се сваля заедно с него ... и предполагам че по моргите може да се намери само тя ....
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #4
        Re: Къде могат да ми закърпят багажника?

        ivo написа:
        swetly написа:
        ..... Както знаете той е пластмасов ...
        Колежке .... а има ли начин да направиш снимка на поражението ... много ми е любопитно кое е пластмаса при теб ....При мен е само часта на която стои закрепен задния номер .... но тя се сваля заедно с него ... и предполагам че по моргите може да се намери само тя ....
        тук става въпрос за темпра комби на която е пластмасова цялата задна врата/капак/ както е и при типо до колкото знам
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Re: Къде могат да ми закърпят багажника?

          Mitko написа:
          Това беше нужно уточнение. Ако всички парченца са на мястото си може да помогне всеки сервиз който лепи автоброни. Аз знам такъв в Слатина и работят добре. Ще си личи къде е минал пистолета за горещ въздух затова след лепенето ще трябва шлайф, кит и боя. Може би резултата от цялата работа да дойде по-скъпо от врата 2-ра употреба.
          За съжаление поражението е малко по-голямо отколкото ми се е сторило и парченца липсват По скоро е около 6 на 3 см.Ако можеш да ми дадеш адреса да го видят майсторите...А относно задната врата и аз не вярвах че е пластмасова(по-скоро някакво фибро стъкло), ама ....
          Ivo написа:
          Колежке ....
          и съм колега, нищо че на 5 ден откакто си взех кола и я бутнах
          TEMPRA 1.6 i.e. Liberty (159AJ)

          Коментар


            #6
            Re: Къде могат да ми закърпят багажника?

            swetly написа:
            Ivo написа:
            Колежке ....
            и съм колега, нищо че на 5 ден откакто си взех кола и я бутнах
            ами ... малко ме обърка това:
            swetly написа:
            ..... Светли .....
            И си помислих че си Светла ....Но как да е съжелявам .... и за объркването и за колата ...........А то който не кара той не се блъска ..............
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #7
              Re: Къде могат да ми закърпят багажника?

              swetly написа:
              Уффф миналия четвъртък си взех темпрата и днес я подпрях на задна и ми се счупи багажника до задния ляв стоп Парченцето е около 2 на 3 смКакто знаете той е пластмасов - някаква идея къде могат да го китосат или там квото се прави.Темпрата е 1.6 S.W.Аз съм в София.Светли
              Може да го оправят със смола и кит:-Залепят парчетата, които са останали.-После малко кит ( там, където ги няма прачетата ) и си готов за боя Само, че не мога да те упътя
              Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

              КУПУВАМ: Теглич за Темпра
              КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
              КУПУВАМ: Спортен волан

              http://www.tempra-clube.hit.bg
              http://www.tempras.myfreebb.com

              Коментар

              Working...
              X