Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с шофьорската седалка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с шофьорската седалка

    Мога ли да разменя местата на седалките на фиат мареа-говоря за предните?Понеже шофьорската ми маи е счупена може да се мести напред назад и на гърба също но не мога да е вдигам на-горе на-долу вдига се само от едната страна и като сядам отива на зад.Някой може ли да ми каже каде правят ремонт на седалки че мн ми е неудобно сега като шофирам.

    #2
    купи си друга. тук ако имаш екстри като нагоре-надолу ще я изгубиш, както и надуването, да не говорим за врътката на облегалката, която ще ти е от другата страна. можеш да я направиш с десен волан примерно
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      седалка

      значи не може да се прмести така ли?напред назад си върви по шините но трябва да се направи ремонт.за това питам каде

      Коментар


        #4
        Като съмне ще погледна за да не те излъжа ама мисля ,че не може да се разменят.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          седалка

          И аз сега като се замисля че се сменя и въртенето и вдигане но може и да стане.Работата е че е много неудобно да се кара-смисъл че седя на много ниско в колата от човека който е взек каза че е махал болтовете и мисля че трябва да намеря майстор за това ако някой от пловдив може да каже каде да отида

          Коментар


            #6
            добре де една седалка я 30-40 лв, със сигурност ще ти е по-лесно така да си решиш проблема. шините лесно ще разбереш дали пасват- легни и измери, сигурно са еднакви, но врътките ще са ти някъде към подлакътника, я влязат я не
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              абе на бравата единия болт се захваща под съвсем специфичен ъгъл доколкото си спомням, подобно е на чупките на сим-картите - чупката я прави невъзможна за объркване, така и различното навиване на единия болт прави невъзможна размяната. А може и нещо тотално да съм се объркал......ама имаше нещо гнило в дания, когато свалях шофьорската но не помня какво точно беше, ама май това.

              Коментар


                #8
                Re: Проблем с шофьорската седалка

                devils_2006 написа:
                Мога ли да разменя местата на седалките на фиат мареа-говоря за предните?...
                Няма начин- с тая седалка е свързана и системата за сигурност- airbag- трябва ти седалка здрава втора употреба и внимателно прехвърляне на пиропатрона и всички кабели, при това ремонта се прави при откачен акомулатор... сещаш се защо... :D
                Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                Коментар


                  #9
                  ремонт

                  значи наи добре при маистор но каде биха свършили тази работа

                  Коментар


                    #10
                    мареа

                    дали от брава и браво ще стане седалката

                    Коментар


                      #11
                      Абе той пиропатрона е чисто механичен, така че дори на откачен акумулатор пак може да останеш без пръсти, освен това ако размениш седалките къде ще закопчееш колана :D

                      Коментар


                        #12
                        седалка

                        разбрах че немога да сменя седалките.някой да даде съвет за майстор ктйо да свърши работа в пловдив да свали седалкта и да направи заварка и там квото трябва

                        Коментар


                          #13
                          Re: Проблем с шофьорската седалка

                          devils_2006 написа:
                          Мога ли да разменя местата на седалките на фиат мареа-говоря за предните?Понеже шофьорската ми маи е счупена може да се мести напред назад и на гърба също но не мога да е вдигам на-горе на-долу вдига се само от едната страна и като сядам отива на зад.Някой може ли да ми каже каде правят ремонт на седалки че мн ми е неудобно сега като шофирам.
                          И аз съм със същия проблем - ще сваля тези дни седалката, за да видя може ли да се оправи или плаче за нова... А засега реших проблема като подложих един чук под дясната половина, та да я държи на нужната висота Re-made in Bulgaria ))))))))
                          Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                          Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                          Коментар

                          Working...
                          X