Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Незнам каква е тази букса.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Незнам каква е тази букса.

    Имам от скоро мареа HLX интересува ме следното под шофьорската седалка има някъв кабел с букса които е откачен за какво е това нещо и каде да се върже?Според мен е отопление на седалките а според вас?там кадето има някво копче за спиране на бензиновата помпа под шоф. седалка

    #2
    HLX с колко възглавници???Значи на моята всички кабели са включени, но аз имам Въздушни възглавници във облегалките на седалките и електрическа шофьорска седалка за нагоре-надолу и за подложката в лумбалната област. До колкото знам - моята няма подгрев на седалките. Важният момент е и коя година ти е Мареа-та, ако примерно е 10 годишна - може да са изключили умишлено еърбеците ако имаш такива.
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      Re: незнам каква е тази букса

      devils_2006 написа:
      Имам от скоро мареа HLX интересува ме следното под шофьорската седалка има някъв кабел с букса които е откачен за какво е това нещо и каде да се върже?Според мен е отопление на седалките а според вас?там кадето има някво копче за спиране на бензиновата помпа под шоф. седалка
      Търсачката колегаааа търсачката лично аз съм отговарял поне два пъти на този въпрос.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        мареа

        колата е края на 96г с 4 ел стъкла маи е с 2 аербега

        Коментар

        Working...
        X