Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще си взимам Brava 1.6 16V Съвети за имобилайзер и купувач

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще си взимам Brava 1.6 16V Съвети за имобилайзер и купувач

    Хорица реших първата ми кола да бъде Fiat Brava четох доста и стигнах до извода ,че 1.6 16V 100-тина коня е най-добре спрямо разход качество на производство ,не разбирам много за това се надявам да ми помогнете 1-во четох доста за имобилайзера за ключовете и.т.н. въпроса ми е, ако в крайна сметка попадна на кола която харесам и тя се предлага с имобилайзер но без тези допълнителни ключове и прочие много ли ще съм прецакан.Не разбрах много.2-ро искам да ви попитам , аз мисля че вероятността да попадна на по-читав автомобил е ако го купя от краен клиент, правилно ли мисля или греша ...Не отказвам каквито и да било съвети за купуването на Fiat Brava 1.6 .Ако някой продава да свирка Мерси Добре дошъл колега във фрумаМестя ти темата в подходящ раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org
    "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
    "What do you do to help save the world?"

    #2
    Гледай да си е с 3-те ключа, ако ли не поне с 2 и свали от цената.За другия въпрос е до късмет , но за препоръчване е да не е карана тук.Иначе 1 оглед в сервиз за диагностика и ходава част и ако кажат ок е и ти хареса - взимай пък то си покаже
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Мерси nasty дано попадна на свестна значи ключовете са 3 .. мале ще има да се пазара за цена .. :D Не се бях замислял за огледа в сервиз мерси много
      "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
      "What do you do to help save the world?"

      Коментар


        #4
        nasty мерси за вниманието .. стана каквото стана Може да заключите темата
        "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
        "What do you do to help save the world?"

        Коментар


          #5
          qvkata-dcs написа:
          nasty мерси за вниманието .. стана каквото стана
          А какво стана? Взели Брава?
          Space Star 1.9 DID

          Коментар


            #6
            Не знам колко е в София но тук е 200лв. да ти изключат имобилайзера.След това не ти трябва код карта нито червен ключ.Ще пали колата и с най-обикновен ключ от 8 лв.Тия коли никой не ги краде но ако се притесняваш си слагаш една хубава аларма и всичко е шест.

            Коментар


              #7
              Ми според мен мотора е добър, става и за семейна багажника е големичък, няма да сбъркащ мисля. На извънградско разхода е добър и колата върви доста стабилно, н она градско си качва разход до 12 но това е нормално. като я избиращ гледай дръжките на вратите да не са износени много, че при бравите това е често срещано а и е белег на яко каране хахаха. иначе за имобилайзера моита има които за сега не прави проблем а и имам 2 ключа (за пръв път разбирам че има и трети) Успех!
              Brava 103HP
              ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

              Коментар


                #8
                Ми според мен мотора е добър, става и за семейна багажника е големичък, няма да сбъркащ мисля. На извънградско разхода е добър и колата върви доста стабилно, н она градско си качва разход до 12 но това е нормално. като я избиращ гледай дръжките на вратите да не са износени много, че при бравите това е често срещано а и е белег на яко каране хахаха. иначе за имобилайзера моита има които за сега не прави проблем а и имам 2 ключа (за пръв път разбирам че има и трети) Успех!
                Brava 103HP
                ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                Коментар


                  #9
                  miro2177 написа:
                  като я избиращ гледай дръжките на вратите да не са износени много, че при бравите това е често срещано а и е белег на яко каране хахаха. Успех!
                  Определено това не е критерий за яко каране.Ами ако са сменени?При мен са се скапали от единия край,а от другия са като нови.Явно от едната страна са стояли доста на слънце.
                  Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                  Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                  Коментар


                    #10
                    кола

                    като намериш нещо може да се обадиш да видим как е може да се качи за диагностика поне на окачването гледай как е маслото и други такива да не пуши като даваш газ
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      dudulia написа:
                      miro2177 написа:
                      като я избиращ гледай дръжките на вратите да не са износени много, че при бравите това е често срещано а и е белег на яко каране хахаха. Успех!
                      Определено това не е критерий за яко каране.Ами ако са сменени?При мен са се скапали от единия край,а от другия са като нови.Явно от едната страна са стояли доста на слънце.
                      Значи имам познат който вкарва коли и той ми разказваше за бравите че смяната на скъсани дръжки струва мн, сега цена не помня, но нямало сметка да ги сменяш, и че никой който внася не сменял, и по дръжките се познавало ДОНЯКАДЕ разбира се състоянието.
                      Brava 103HP
                      ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                      Коментар


                        #12
                        130лв са 4 дръжки аз ги смених, че бяха като оглозгани кокали старите
                        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                        Коментар


                          #13
                          Това май е на всичките Браво/Брава. Аз като си купувах моето, гледах че почти всички са с протирити и изгоряли волани.
                          Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                          Коментар


                            #14
                            Roko написа:
                            qvkata-dcs написа:
                            nasty мерси за вниманието .. стана каквото стана
                            А какво стана? Взели Брава?
                            Еми колега взехме Брава на дота малко километри с доста доверие .. за сега всичко е наред осттана да се обслъжи ,каско .. кат .. и такива неща .. за сега съм много довелен от Фиатчето /моята хубавица/
                            "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                            "What do you do to help save the world?"

                            Коментар


                              #15
                              Re: кола

                              kluchar написа:
                              като намериш нещо може да се обадиш да видим как е може да се качи за диагностика поне на окачването гледай как е маслото и други такива да не пуши като даваш газ
                              Надявам се това за пушенето да е базик :D Тази седмица колицата ще ходи на обслужване в оторизиран сервиз и като излезе живи здрави ще казвам колко и какво ..
                              "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                              "What do you do to help save the world?"

                              Коментар

                              Working...
                              X