Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бравата не иска да запали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Колега dimod,извинявай,че пишем(а на моменти и спамим ) в твоята тема.
    Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

    Коментар


      #32
      lu40 написа:
      Вероятно имаш въздушна възглавница някъде,може би в изпарителя,затова нямаш парно.А това,което ти капе оттам е антифриз,пропан-бутана е в газообразно състояние.Провери дали от разширителното казанче не мирише на газ.Ако е така,изпарителя е прецакан.
      тъкмо проверих ама да ти кажа и аз незнам на кво мирише казанчето, щото понеже нявга малко откачам и бях се ядосал един път че ми се губеше водата отивам да зема антифриз да долея ама кои да гледа и съм зел течност за чистачките и наливам,и докато са осетя що мирише на хубаво тоя антифриз отиде. ама и пробвах на бензин пак така препали и огасна.може ли от тоя въздух да ми връща водата.чудя са да няма няква защита.щото като постои и запалва варви извесно време и гасне и после само препали и гасне.
      Fiat tipo 1.4 червения дракон
      Живей на ръба иначе заемаш много място.

      Коментар


        #33
        тюлена_кп6 написа:
        lu40 написа:
        Вероятно имаш въздушна възглавница някъде,може би в изпарителя,затова нямаш парно.А това,което ти капе оттам е антифриз,пропан-бутана е в газообразно състояние.Провери дали от разширителното казанче не мирише на газ.Ако е така,изпарителя е прецакан.
        тъкмо проверих ама да ти кажа и аз незнам на кво мирише казанчето, щото понеже нявга малко откачам и бях се ядосал един път че ми се губеше водата отивам да зема антифриз да долея ама кои да гледа и съм зел течност за чистачките и наливам,и докато са осетя що мирише на хубаво тоя антифриз отиде. ама и пробвах на бензин пак така препали и огасна.може ли от тоя въздух да ми връща водата.чудя са да няма няква защита.щото като постои и запалва варви извесно време и гасне и после само препали и гасне.
        Виж си датчика в делкото как е.
        Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

        Коментар


          #34
          не се притеснявай колега lu40 и на мен ми еинтересно.Ше се радвам ако имаш мнение по моя въпрос.
          di

          Коментар


            #35
            lu40 мерси мн ша вида кво ша напрая ако не успя ша оди на доктор.dimod късмет и с твоита
            Fiat tipo 1.4 червения дракон
            Живей на ръба иначе заемаш много място.

            Коментар


              #36
              К’во стана? Запалиха ли фиатките?
              Fiat Brava 1.6
              Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
              Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

              Коментар


                #37
                хвала тебе господи най после запалих съобразявайки се със съвета на колегата mita-яко въртене ислед известно време малко газ.прогнозата за времето четвъртък-петък да е-15градуса.да видим да ли бракмата ще ме изненада пак.
                di

                Коментар


                  #38
                  моита още не съм я барвал, нямаше ма по изпити одих, и ся вече ша я фащам ама имам един приятел монтьор и при него ша я дръпна да я разфасоваме
                  Fiat tipo 1.4 червения дракон
                  Живей на ръба иначе заемаш много място.

                  Коментар


                    #39
                    пичове оказа се нещо газовата смених мембраните на изпарителя и го почистих и колата изтребител вече
                    Fiat tipo 1.4 червения дракон
                    Живей на ръба иначе заемаш много място.

                    Коментар

                    Working...
                    X