Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Драскотина - предно стъкло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Драскотина - предно стъкло

    За много години Възможно ли е да се възстановяват драскотини от челно стъкло. Късметът отново ми изневери и имам мистериозна драскотина около 5см на чисто новото предно стъкло след няколко дни престой в провинцията на паркинг. Дали от чистене със стъргалка, дали от нещо друго, нямам представа от какво е Напипва се с нокът от външната страна, отвътре не, не е много дълбоко.Възможно ли е да се възстанови по някакъв начин?Дали ще "тръгне" да пълзи, по-скоро прилича на драскотина, отколкото на пукнато?Благодаря!

    #2
    Сори, лечение няма...Освеннов стъкло де.На типото имах драскотина от рамото на чистачките - пробах какво ли не - даже тука имахме тема преди повече от 2 години за това - полза -никаква!
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Едно време бележеха проверените пукнати стъкла в ДЗИ като ги драскаха. С малко упоритост и ситна шкурка /доста ситна с голям номер/ се заличава и продължаваш да си караш с пукнатия джам. Yellow_Flash_Colorz_PDT_11
      My car is the best :P
      Fiat Tempra SW 1.9 TD

      http://moskvich-bg.org/phorum-5.2.6a/index.php?5

      Коментар


        #4
        Re: Драскотина - предно стъкло

        maiden написа:
        За много години Възможно ли е да се възстановяват драскотини от челно стъкло. Късметът отново ми изневери и имам мистериозна драскотина около 5см на чисто новото предно стъкло след няколко дни престой в провинцията на паркинг. Дали от чистене със стъргалка, дали от нещо друго, нямам представа от какво е Напипва се с нокът от външната страна, отвътре не, не е много дълбоко.Възможно ли е да се възстанови по някакъв начин?Дали ще "тръгне" да пълзи, по-скоро прилича на драскотина, отколкото на пукнато?Благодаря!
        5 см. не са малко, но върви при тия дето лепят стъкла да го погледнат, може би отвор в стъклото в края на пукнатината ще прекрати пропукването .
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          #5
          Препоръчайте някой "майстор" в района на Младост, Мусагеница, Дървеница, Ст. град и т.н.

          Коментар


            #6
            maiden написа:
            Препоръчайте някой "майстор" в района на Младост, Мусагеница, Дървеница, Ст. град и т.н.
            Точно "майстор" не ти е затрябвал, но някой майстор може да даде мнение и да се заеме. Тия дето поставят стъкла ще те насочат към някого. Избягвай да я караш дотогава, че се разширява.
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар

            Working...
            X