Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Ламбда?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Ламбда?

    Колеги изчетох всички теми за ламбдите,обаче никъде не видях да пише какви са симптомите при повредена такава. Затова искам да ви споделя какво ми прави колата и да ми кажете дали ламбдата е виновна. 1. тресене на ниски обороти 2. странна миризма от ауспуха като на ацетон + лумтене от ауспуха бум бум бум, не излизат равномерно газовете, а на тласъци 3. висок разход. Да споделя, че колата не е спъната върви перфектно, обороти стабилни 850.Колата е Браво 1.6 16V. ПС: Всичко е сменено по колата ролки, ремcци, филтри без горивния и преди смяната на консумативите и след това си лумти по същия начин.
    bravo-bravisimo

    #2
    Re: въпрос за ламда?

    Да не е катализатора колега, ама би трябвало да се спъне колата, ако е запушен!Само да не е пробил някой изпускателен клапан, защото неравномерното излизане на газовете от ауспуха/тоба бум,бум...за което казваш, го имаше Баща ми на Пежото, когато му бяха презацепили ремъка/води до това заключение, а също и до неправилно зацепен ангрeнажен ремък!Мойте компетенций стигат само до тези "умопомрачителни" заключения! :D Дано съм ти бил полезен!
    Fiat Grande Punto

    Коментар


      #3

      Коментар

      Working...
      X