Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регистрация в КАТ - цена.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регистрация в КАТ - цена.

    Някой може ли да ми каже каква цена се плаща в кат когато се регистрира автомобил втора употреба?За регистрацията и за номерата в пловдив?Благодаря

    #2
    Наскоро регистрирах кола - цената която заплатих в КАТ беше 65,20 лв. - номера, преглед , талони. Но като сложиш и застраховката " Гражданска отговорност" без която не можеш да регистрираш колата, сумата отива общо към 200 лв.
    Fiat Marea 1,6 16V 1998
    Lancia Y 1.2 8v 1997
    Fiat Tempra 1.6 1991

    Коментар


      #3
      такса в кат

      Да ясно.Аз знам за ражданската колкое питах за в кат кво се плаща за номера талон преглед

      Коментар


        #4
        Аз си я регистрирах мойта на 1 ноември тап година и ми взеха 68.20 ст. и гражданска си направих за 99 лв годишна. незнам на колегата как е минал с 65 ама във всеки случай не е над 70.Освен това задните ми спирачки никакви ги нямаше и номера на двигателя не се виждаше ама минах за 5 мин през канала
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          Да уточня това беше на 7 канал човека беше много точен даже дойде на паркинга да ме извика като дойде моя ред,Иначе казват че се заяждали и за най малките дреболии
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            Ако колата има някаква гражданска която към момента на минаване пред КАТ е валидна , нямаш нужда от друга. Повечето авто къщи правят едномесечни за да можеш спокойно да придвижиш колата и да я регистрираш.
            Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
            2000г.
            Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

            Коментар


              #7
              Не можеш с такава гражданска. Аз имах такава 1 месечна на името на стария собственик но ми казаха че трябва да е на мое име демек да я перхвърлям при застрахователя (безсмислица) или да си направя нова
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #8
                Е проблем ли има да се напише нова полица? Ако отида в КАТ с текущата застраховка, която е до края на другата година и е на стария собственик ще ме върнат ли? Защото как да направя застраховка на мое име преди да знам новите номера?
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  ами застрахователя пишя някакъв служебен номер или нещо такова и като получиш номерата, сам си ги вписваш в малкото талонче от гражданската. така беше при мен в алианц.
                  Alfa 147 JTD 115 hp
                  ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                  Коментар


                    #10
                    Номерата ти ги пишат после в полицата като си я регистрираш. Ако успееш да баламосаш каката дето приема документите може да минеш и старата ама по добре си направи на твое име така или иначе после пак ще трябва да го правиш
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #11
                      А аз като регистрирах Пунта ,имах едномесечна гражданска и нямах проблеми,чак след това си направих нова.А доколкото за регистрацията като цена платих 53лв.

                      Коментар


                        #12
                        Elina написа:
                        А аз като регистрирах Пунта ,имах едномесечна гражданска и нямах проблеми,чак след това си направих нова.А доколкото за регистрацията като цена платих 53лв.
                        Точно така беше и при мен!То иначе няма много логика - правиш гражданска на твое име, а още талона не е на твое име!Абе малко ни е объркана системата, ама карай :D То какво по-приятно нещо от това ,да си повисиш в КАТ ден два, пък да вземат да те върнат - купон ти казвам :D :D :D
                        Fiat Grande Punto

                        Коментар


                          #13
                          Е ще трябва да се ходи при застрахователя май. Втора застраховка за цяла година не ми се плаща. Странно ми е защо тогава в обявите за коли пишат "платена гражданска" и т.н. Те като не я признават в КАТ, ако ще и за 10 години да е платена. Едва ли застрахователя ще смени полицата, защото номера е напечатан на листа, но в КАТ дали ще признаят анекс към полицата?И още един важен въпрос за мен - в КАТ искат платен данък, колата до момента е на инвалид и данък не се дължи до момента. Мога ли изобщо да платя данък без да имам новите номера? Т.е. да ходя в данъчното, да платя, да ходя в КАТ да сменят номерата и после пак в данъчното.. баси обикалянето. Същата простотия и с гражданската... ужас!
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар

                          Working...
                          X