Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво - зимен проблем няма ток?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Амиии сега с тия снегове нищо няма какво да направя... ще трябва да чакам да се поразтопят и тогава
    Fiat Bravo '95, 1.8 16v

    Коментар


      #17
      lu40 написа:
      Колега,измери ли консумацията.Да не би да ти свети постоянно лампата в багажника?
      Ъ нищо не е мерил за кво.Ако касетофона или CD е било включено и е излапало акумулатора няма как да разбереш сега ,че е от него А относно снеговете това ми звучи като днес едни чичковци дето ми викат къв преглед бе не виждаш ли къв сняг ,а аз ги попитах какво да чакам коса да свирне и тогава да си карам колата ли?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #18
        Хората си купуват коли за престиж вече. Не ги карат по ред съображения: щото са за НЕДЕЛЯ - да ни види цяло село, щото са за официални празници, щото е студено и да не земе да лъзне и да се удари чадото в някой лош спрял чичко, щото ръйш ли пред блока има 1 празно място - дай да купим и ние кола, че да седи на него и да и се радваме от балкона. И що да я палят бе??? Нали ще изгори я бензин, я газ, я нафта и ... това са разходи. От както в БГ-то се олаби автопазара всеки почна да си купува няква морга - я да ИМА за "ако потрябва", я щото е модерно, я щото последния път като са одили до Метро са им зели 5лв за такси... А като ми се наложи да карам в час пик и ми се присира от разни неделни шофЕри, дето с колата излизат за по-дълго в неделя-до село, а през седмицата карат от дома до работа и обратно, но ако слязат да бутат ще е по-безопасно... ей, тая тема пак ме ядоса...
        на някой май му е свършило виното посредата на празниците и е кисел....
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар

        Working...
        X