Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подходяща дамаска за фиат браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подходяща дамаска за фиат браво

    Колеги,днес цял ден търся и не намерих нищо подходяшо за моя автомобил Нещо ме дразни цвета и плата на бравото и реших да взема една хубава дамаска,но все не мога да намеря,особено да не покрива закопчалките на коланите на задната седалка.Пък и аз искам някаква по-хубавкане от тези дето се раздърпват и след няколко месеца за нищо не стават Ако някой е срещал или има нека сподели,че вече ми писна да търся
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    #2
    Колега търси марката бертоне,преди бяха питон това е българска фирма, които произвеждат тапицерии имат богата цветова гама,аз лично съм много доволен от тях.
    bravo-bravisimo

    Коментар


      #3
      Щом искаш хубава тапицерия, която да съответства и на коланите и да е точно по седалките, а не да се мандахерца насам-натам, ти препоръчвам да отидеш при тапицер. Точно така, при тези, които тапицират мебели. Поне в Пазарджик един от тези знам, че тапицира и седалки на автомобили и казват, че го прави много добре. Може и кожен салон да си направиш .
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        А това значи ли ,че трябва да оставям колата или да се свалят седалките А за марката бертоне -каде се продава
        Nissan Primera 1.6 16v P11
        ex.Fiat Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Ами продават се по магазинчетата за автоаксесоари. Има ги почти на всякъде. Има хубави цветове-черно и сиво, много си отиват с интериора в колата. Струват около 40-50 лв. и са от много добра материя, която не се раздърпва като другите.
          bravo-bravisimo

          Коментар


            #6
            Мерси колега ще проверя веднага и ще ги разгледам пък ако ми хареса и купя ,ще снимам как е станало
            Nissan Primera 1.6 16v P11
            ex.Fiat Bravo 1.6 16v

            Коментар

            Working...
            X