Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сваляне предна броня на Браво ... КАК?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сваляне предна броня на Браво ... КАК?

    Колата е Браво HGT. Някой свалял ли е ... има ли си на представа как се сваля предната броня?След цял ден мъчения така и не успях да я сваля
    Bravo(TM) HGT

    #2
    Отваряш предния капак...Там има два болта "десетки"...после навиваш волана и сваляш подкалниците защото точно зад тях има по един болт в краищата...Надигаш я на крик и лягаш под бронята и там ти лъсват по още един или два болта от всяка страна..Сваляш ги и тях посля внимателно придърпваш напрад ЦЕНТРАЛНО (не от ляво или дясно да "сецаш) и внимаваш да не скъсаш кабелите на халогените ...Успех

    Коментар


      #3
      Моята не е HGT, но си спомням, че, освен гореспоменатите болтове, под фаровете имаше такива пластмасови подобия на болтове, незнам как се наричат. Махат се ако свалиш фаровете или им режеш главите с едно макетно ножче
      Fiat Bravo 80 16V

      Коментар


        #4
        Лесно. Аз като я свалях също имах затруднение, тъй като не бях видял че отстрани на фаровете има по два винта
        Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


        Когато целта е всичко и пътят е без значение!

        Коментар


          #5
          Ами значи аз съм свалил всички винтове без тези 2-та до фаровете от външната страна. Вдигнах на крик, свалих гумата и се наврях на нейно място. От там имам достъп до тези двата винта странично от фаровете, които всъщност се падат отдолу нагоре. Проблемът е, че не мога да махна нито един от тях. Върти се свободно, а отгоре няма как да го хвана за контра. Как точно е цаката на тея винтове?Става въпрос за тези на снимката горе вдясно
          Bravo(TM) HGT

          Коментар

          Working...
          X