Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Става ли преден калник от брава на браво ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Става ли преден калник от брава на браво ?

    Пасват ли предните калници от мареа, брава на браво, предните фарове еднакви ли са, и халогените еднакви ли са, ама ли значение какъв е двигатела на колата дали е 1.4 или 2.0. Ще бъда много благодарен ако някой може да ми помогне...
    FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

    #2
    Имам 3 вида пръстени за халогени и не стават на моя, т.е. с моя 4 вида. Всички са от Браво/а, на Мареа са по-тънки. Смятай колко вида брони има значи.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Мисля че калници от Марея стават на Браво ХГТ а от Браво на Брава стават само Бравото да не е ХГТ
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        dani389 написа:
        Мисля че калници от Марея стават на Браво ХГТ а от Браво на Брава стават само Бравото да не е ХГТ
        Бравото е HGT, със сигурност ли става от мареа има ли значение какъв ще е двигатела на мареата ? Някой знае ли долу горе колко пари струва нов калник ? Гледах в AXM но няма цена. Благодаря на всички за помоща.
        FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

        Коментар


          #5
          Ако бравото е ХГТ в раздела продава един колега продава същото браво на части пиши му ЛС ,може и да имаш късмет.По коледа стават чудеса Весели празници.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            По принцип и аз така съм чувал че на браво XGT стават калниците от мареа. Те са по къси от тези на бравата и бравото с 2 см (от ръба на фара до ръба където е гумата 420 мм са) . Аз съм с брава и калниците са ми от мареа, както и бронята , за капака не съм сигурен
            Brava 1.6 16V 96

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Благодаря много за информацията, ще ги измеря моите и така ще търся друг калник, някой знае ли долу горе колко струва един калник нов или втора употреба ? И кой вариант е по добър да си купя нов или да търся по моргите?
                FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

                Коментар


                  #9
                  Re: Става ли преден калник от брава на браво ?

                  metall11 написа:
                  Пасват ли предните калници от мареа, брава на браво, предните фарове еднакви ли са, и халогените еднакви ли са, ама ли значение какъв е двигатела на колата дали е 1.4 или 2.0. Ще бъда много благодарен ако някой може да ми помогне...
                  Моята Брава е ELX 1.6 16V пасна ми идеално десен калник от Браво 1.6 16V, дано това ти помогне, ако ли не - здраве да е
                  Brava 1.6 16V ELX

                  Коментар


                    #10
                    metall11 написа:
                    Благодаря много за информацията, ще ги измеря моите и така ще търся друг калник, някой знае ли долу горе колко струва един калник нов или втора употреба ? И кой вариант е по добър да си купя нов или да търся по моргите?
                    Цената на десен преден калник от Браво в Пловдив от морга - 65 лв, ще спестиш около 40 лв спрямо новия, но много зави си от това което ти предложат в съответната морга.
                    Brava 1.6 16V ELX

                    Коментар


                      #11
                      murci написа:
                      metall11 написа:
                      Благодаря много за информацията, ще ги измеря моите и така ще търся друг калник, някой знае ли долу горе колко струва един калник нов или втора употреба ? И кой вариант е по добър да си купя нов или да търся по моргите?
                      Цената на десен преден калник от Браво в Пловдив от морга - 65 лв, ще спестиш около 40 лв спрямо новия, но много зави си от това което ти предложат в съответната морга.
                      Благодаря за информацията колега
                      FIAT BRAVO 2.0 20 HGT

                      Коментар

                      Working...
                      X