Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво е това?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво е това?

    този знак от таблото какво означава?
    Fiat Marea Weekend 1.8 `99 ELX

    http://www.flirt4e.com/test.php?tid=360849411

    #2
    Грешка в инжекциона бегай на диагностика.

    Коментар


      #3
      На двувалката(Типо-то) ми свети тази лампа откакто сме я взели и засега си върви без проблем!Карах я на диагностика и ми казаха че няма проблем!Възможно ли е датчика да се е повредил а на инжекциона да му няма нищо?
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #4
        Абе тая лампа не свети ей така за норматив. Има си причина, която трябва да се открие. Възможно е да са ти казали че няма проблем, в смисъл че можеш да се движиш с колата със съществуващия проблем. Но общия случай проблем има, и трябва да се намери къде е . Тази лампа може да светне по всякакви причини, не само конкретно една.

        Коментар


          #5
          На мен на бравото ми светеше тая лампа миналата зима само сутрин когато запаля колата. И след като загрее и после като я загася и запаля пак - не светеше. След това цяло лято не ми е светила , обача сега като стана по-студено сутрин пак започна да свети ама пак за малко докато загрее и то не винаги светва на студено. Колата 2 пъти съм я карал на диагностика при различни хора и не откриха никаква грашка.
          Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

          Коментар


            #6
            ogi28b написа:
            Грешка в инжекциона бегай на диагностика.
            Колегата е прав, грешка. Само с диагностика се оправя.Грешката може да е всякаква, най-често е от компютър в съчетание с газова уредба и никакви емулатори.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              тя ми изгасва едновременно с лампичката за airbag-a така че мисля че всичко е ок...
              Fiat Marea Weekend 1.8 `99 ELX

              http://www.flirt4e.com/test.php?tid=360849411

              Коментар


                #8
                Zlatev написа:
                тя ми изгасва едновременно с лампичката за airbag-a така че мисля че всичко е ок...
                Е браво де колега да бе писал в началото още ,че свети и изгасва първоначално.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Tornado написа:
                  Zlatev написа:
                  тя ми изгасва едновременно с лампичката за airbag-a така че мисля че всичко е ок...
                  Е браво де колега да бе писал в началото още ,че свети и изгасва първоначално.
                  не бе аз не знаех за какво е ...
                  Fiat Marea Weekend 1.8 `99 ELX

                  http://www.flirt4e.com/test.php?tid=360849411

                  Коментар


                    #10
                    Zlatev написа:
                    тя ми изгасва едновременно с лампичката за airbag-a така че мисля че всичко е ок...
                    ееееееееееееееееее колега ти направо изкърти мивките! тази тема пак я пусни на 1-ви април, ама в консултации , да стане весело айде весели празници и дано никога да не я видиш да свети след като си запалил ДВГ.

                    Коментар


                      #11
                      Tornado написа:
                      Zlatev написа:
                      тя ми изгасва едновременно с лампичката за airbag-a така че мисля че всичко е ок...
                      Е браво де колега да бе писал в началото още ,че свети и изгасва първоначално.
                      now. BMW E39 523i '98 170hp
                      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                      Коментар

                      Working...
                      X