Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мрежа ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мрежа ?

    Някой знае ли от къде може да се купи мрежата, която се монтира между багажника и задната седалка? Виждал съм Марея с решетка (метална) . Благодаря предварително и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на ВСИЧКИ
    Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
    2000г.
    Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

    #2
    Хехе и мен ме интересува тази мрежа ама май ще трябва да импровизираме.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Колеги,погледнету тук:http://www.emagazin.bg/index.php?m=3...lang=1може да вие от полза.
      Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
      Brava 1.4 12V SX

      Коментар


        #4
        Виждал съм два варианта. Първия беше на една Марея от Италия , при нея беше направено с метални тръби хоризонтално поставени с рамка отстрани и беше захваната долу за пода на багажника а горе има едни тапи над задното странично стъкло. Втория вариант го видях в някакъв сайт от типа на ebay Там пак беше пак метална решетка но захваната на панти в горната част на задната седалка и в горната на същото място като вариант 1. Като се откачи в горния край ляка на гърба на седалката. Благодаря много за линка.
        Прикачени файлове
        Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
        2000г.
        Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

        Коментар


          #5
          Ако ви интересува мрежа, която може да се монтира зад задната седалка и да придържа багажа - в Илиенци съм намирал, струваше около 7-8 лв.
          Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

          Коментар


            #6
            Поръчах си мрежата от линка който даде колегата dfxc753 и утре трябва да ми я доставят в къщи. Ще видя дали става за нещо и евентоално с преработка дали ще стане.
            Прикачени файлове
            Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
            2000г.
            Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

            Коментар


              #7
              Тази мрежа не е подходяща. Много е мека и не изглежда особено здрава. Няма никакво укрепване по края и начин за закрепване при вариант комби. Все пак ще се опитам да я преработя. Втория вариант на мрежа в сайта е това което трябва да бъде.
              Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
              2000г.
              Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

              Коментар

              Working...
              X